Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Mnogo toga si netacnog zakljucio Ostacu na tome jer pisem sa mobilnog

Drugo, nista o samoj epizodi nisam napisao I samim tim nije bilo razloga za spoiler

Trece, meni je Suits zabavna serija I sasvim dobra zato je I preporucujem

A na pitanje ti jesam odgovorio time sto sam napisao da si ljubazan

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Prvo i treće su ti u koliziji zato što sam upravo treće i zaključio o tebi, pre nego si mi to sad i eksplicitno zapisao...

 

Hajde, sada  :smoris:

Link to comment

par godina posle druge sezone snimila je i trecu, valjda prosle godine?! nije kao prve dve, al ima bisera. 

juce sam odgledala petu epizodu druge sezone, onu kad su miranda i mama kod terapeuta. genijalno. a posle sam gledala prvu i drugu, i podsetila se koliko je ta serija puna ljubavi. 

 

Miranda je divna. Slatka i topla, ali i gorka taman koliko treba. Ko ona pudingasta topla čokolada. Darling, daj preporuku za nešto što sličnije Mirandi!

Link to comment

Miranda je divna. Slatka i topla, ali i gorka taman koliko treba. Ko ona pudingasta topla čokolada. Darling, daj preporuku za nešto što sličnije Mirandi!

 

nema bas nista ko miranda, zato je toliko divna. ali, iz mog iskustva, zaista mozes da je gledas iznova i iznova, ne dosadi, smesna je i super je za slusanje i ucenje jezika. 

 

meni je draga australska offspring  nije sitkom, ali je dosta zabavna, i topla, sto da ne. malo mi je 4. sezona bila nategnuta, al su petom finisirali u punom sjaju. 

Link to comment

Naravno, opet sa tom kretenskom Mali-Perica-Kita-Na-Panj tezom o spasu planete kroz indirektni geno-suicid. Nisam mogao dalje od druge-treće epizode da gledam.

Link to comment

Naravno, opet sa tom kretenskom Mali-Perica-Kita-Na-Panj tezom o spasu planete kroz indirektni geno-suicid. Nisam mogao dalje od druge-treće epizode da gledam.

:D

Ja sam kao rešio da odgledam do kraja radi reda, ali svaka sledeća epizoda je bila gora od prethodne.

Link to comment

Otkri nam onda bar dal će ono dvoje da se uznu, onaj crnac i ona kasirka iz Maksija?

 

Stay tuned for season 3 :P

 

Ma, ista meta, isto odstojanje. Jedino što je ispalo kao fora, je da Beki ustvari ne pije nikakav lek protiv one neke bolesti, već joj Donaldson dao neku drogicu, a bolest ni nema.

 

Plus ovo što reče Boško

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...