Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Чуди ме да The Leftovers нису изазвали веће интересовање на форуму. Мени је серија врхунска

Edited by Odd_Job
Link to comment

Druga epizoda The Knick isto dobra. 

 

Sačekaću da se završi, pa ću onda valjda.

 

Чуди ме да The Leftovers нису изазвали веће интересовање на форуму. Мени је серија врхунска

 

Pisalo se o njoj, ali koliko se sećam ti si prvi koji se pohvalno izrazio o njoj.

 

Kad to ide, petkom?

 

'Ajde, 'ajde, pa posle kaži kakva je. Čujem i da se hvali realističnošću.

Link to comment

'Ajde, 'ajde, pa posle kaži kakva je. Čujem i da se hvali realističnošću.

 

Gledao ja prvu i javio da mi se sviđa. Skinuću kasnije danas drugu.

Link to comment

krenuo da gledam peni dredful, odgledao cetvrtu, i sad sam posve siguran da je u pitanju skrivena kamera - dogovorili ste se da napravite foru, pa da se primim i gledam, a ono sto svetluca prekoputa kod komsije je kamera koja me snima kroz prozor.

 

jebote, kakvo smece.

Link to comment

krenuo da gledam peni dredful, odgledao cetvrtu, i sad sam posve siguran da je u pitanju skrivena kamera - dogovorili ste se da napravite foru, pa da se primim i gledam, a ono sto svetluca prekoputa kod komsije je kamera koja me snima kroz prozor.

 

jebote, kakvo smece.

 

Prvo i osnovno, da li ti je to Brion James na avataru?

Link to comment

krenuo da gledam peni dredful, odgledao cetvrtu, i sad sam posve siguran da je u pitanju skrivena kamera - dogovorili ste se da napravite foru, pa da se primim i gledam, a ono sto svetluca prekoputa kod komsije je kamera koja me snima kroz prozor.

 

jebote, kakvo smece.

 

jao kako ces da kukas ko kisa na petoj.

 

nemoj da se neko zezne i gleda ovu seriju u kojoj ned stark po prvi put nece da izgine. ima i niki iz heroja, i zeljko ivanek, ali tresa neopevanog, mila majko, stvarno zali boze 45 minuta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...