Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni ova prva epizoda The Knick odlicna. Ne bih se slozio sa cika Veljom, mislim da je snimljena i montirana vrhunski, bas mi se dojmilo kako izgleda serija. Generalno produkcija je na visokom nivou, izgleda kao da je stvarno snimano u Njujorku 1900. Klajv Oven (kog inace ne volim nesto narocito) odlican. 

 

Ovo kad gleda covek kapira da smo napredovali u poslednjih 100-150 godina toliko da treba da se lupamo nogicama u dupe od srece. 

 

EDIT: e da, muzika je zanimljiva, Cliff Martinez radio. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

miranda je kraljica. no da si je zaista zavolela, znacu kad objavis na forumu da galopiras :D

ima tri sezone. sto mi zao sto sam je gledala (milion puta). radost prvog puta gledanja mirande...

 

sad cu da je pustim da mi drnda dok se razvlacim po kuci... fala sto si me podsetila na drugaricu. 

 

placem od smeha i boli me stomak :lolol:  a meni je stvarno malo sta toliko smesno,ikada.. galopiranje je meni zabavno oduvek i sad me potsetila,moracu da ponovim :D

Link to comment

Dobra prva epizoda The Knick. Malo je gadna zbog eksplicitnih hirurških scena, ali to daje draž, a i pruža uvid u to kakvi su hirurzi kasapi. Mislim, danas je sve to na svemirskom nivou, ali seckanje i čerečenje ostaje.

 

I jako mi se svidela zadnja scena, simbolično paljenje sijalice, kao uvodu u revoluciju medicine.

Link to comment

Dobra prva epizoda The Knick. Malo je gadna zbog eksplicitnih hirurških scena, ali to daje draž, a i pruža uvid u to kakvi su hirurzi kasapi. Mislim, danas je sve to na svemirskom nivou, ali seckanje i čerečenje ostaje.

 

Sudeći po boldu, serija ima i elemente hipsterskog horora...

 

Valjda ću je pogledati večeras.

Link to comment

Dobra prva epizoda The Knick. Malo je gadna zbog eksplicitnih hirurških scena, ali to daje draž, a i pruža uvid u to kakvi su hirurzi kasapi. Mislim, danas je sve to na svemirskom nivou, ali seckanje i čerečenje ostaje.

 

I jako mi se svidela zadnja scena, simbolično paljenje sijalice, kao uvodu u revoluciju medicine.

To paljenje sijalica je znak da T. popustio pred "upravnim" odborom i da su dali pare za elektrifikaciju bolnice.
Link to comment

Šta čitao? Da se pozabave samim događajem, ti kao da ne znaš ko je Damon Lindelof :D

znam, zato i pitam :D

tj. nadam se da knjiga ima neki kraj koji ovaj nece skroz moci da izmanipulise

Link to comment

Meni ova prva epizoda The Knick odlicna. Ne bih se slozio sa cika Veljom, mislim da je snimljena i montirana vrhunski, bas mi se dojmilo kako izgleda serija. Generalno produkcija je na visokom nivou, izgleda kao da je stvarno snimano u Njujorku 1900. Klajv Oven (kog inace ne volim nesto narocito) odlican. 

 

Ovo kad gleda covek kapira da smo napredovali u poslednjih 100-150 godina toliko da treba da se lupamo nogicama u dupe od srece. 

 

EDIT: e da, muzika je zanimljiva, Cliff Martinez radio. 

 

 

men se pa nije dopalo mnogo, možda zato što ga je neko predstavio kao verziju Hausa pa sam imao odredjene predrasude. Sačekaću još dve ili tri epizode. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...