Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

obavezno, sve tri najgore nedelje. :)

 

sinoc na hrtu gledala dve epizode good cop. odlicna, skinula sam dve preostale, ne ceka mi se sedam dana.

Kako sve tri zar nema samo dve verzije američka i britanska?

 

s telefona

Link to comment

za americku nisam ni znala da postoji dok nisi rekao. a ne bih je ni gledala, jer je engleska genijalna. kad sam rekla tri najgore nedelje, mislila sam na tri sezone britanske: nedelja u kojoj se zeni, mislim da ima i bozic, i nedelja u kojoj postaje caca, sveukupno 17, 18 epizoda. ja sam gledala na foks lajfu, repriziraju je s vremena na vreme, kad naletim na epizodu, odgledam je do kraja i dalje mi je smesno kao prvi put. 

Link to comment

miranda je kraljica. no da si je zaista zavolela, znacu kad objavis na forumu da galopiras :D

ima tri sezone. sto mi zao sto sam je gledala (milion puta). radost prvog puta gledanja mirande...

 

sad cu da je pustim da mi drnda dok se razvlacim po kuci... fala sto si me podsetila na drugaricu. 

Edited by darling
Link to comment

a zaboravih, jesmo imali sud o the event? ja sad uzela da gledam kao za pred spavanja i jes da su mi kriterijumi na donjoj granici niskosti trenutno, zabavno mi u tom tres domenu. na pola sam, doduse, ko zna sta jos moze da ispadne, ali mi super i doktorka viver i naravno zeljko ivanek. 

Link to comment

Ma, to je trešina, koja kako odmiče, postaje sve veća i veća trešina, ali za razliku od uspešnijih primeraka ova ostaje da konvergira prema jednoj zanemarljivoj tački deponije određenoj proizvoljnim utiskom o mediokritetski reprezentativnom mediokritetstvu.

Link to comment

Večeras počinje The Knick , koliko sam skapirao neki House s početka veka.

 

Režirao Soderberg, glumi Klajv Oven. Dakle, neću da se zajebavam, ali ću radu pročitati utiske.

Tačno kako si napisao.Kad se doda silovanje po pitanju kadriranja i montaže, jbga mrka kapa.

Kao da su seli i rekli:

Daj nešto kao House ali da nas ne provale...

Link to comment

miranda je kraljica. no da si je zaista zavolela, znacu kad objavis na forumu da galopiras :D

ima tri sezone. sto mi zao sto sam je gledala (milion puta). radost prvog puta gledanja mirande...

 

sad cu da je pustim da mi drnda dok se razvlacim po kuci... fala sto si me podsetila na drugaricu.

Joooj i meni je Miranda super! Samo ne mogu da se setim jesam odgledala sve tri sezone. Od kad je treca?

Link to comment

Nisam još gledao, ali moram:

 

Tačno kako si napisao.Kad se doda silovanje po pitanju kadriranja i montaže, jbga mrka kapa.
Kao da su seli i rekli:

 

Sinoć i jutros mi je došlo na red da izdvajam Soderbergha. On uglavnom sam radi i fotografiju i montažu, verovatno je i ovde. Tako da snažno sumnjam da su bili oni po pitanju kadriranja i montaže, već samo on :D

 

Ali, hej, Soderberg je vazda išao u paketu sa svojom fotografijom i svojom montažom, barem se meni tako čini. Bilo bi to onda nekog drugog reditelja, nipošto njegovo i teško da on sili: možda eksperimentiše, radi drugačije ili promišlja drugačije. Možda je promašio ovog puta, nisam još gledao, ubrzo ću...

Link to comment

 

odlican. duhom podseca na lutera. onda nije ni cudo sto isti glumac igra dzastina riplija i roka sevidza. ko rok sevidz je razvalio. 

 

Joooj i meni je Miranda super! Samo ne mogu da se setim jesam odgledala sve tri sezone. Od kad je treca?

 

par godina posle druge sezone snimila je i trecu, valjda prosle godine?! nije kao prve dve, al ima bisera. 

juce sam odgledala petu epizodu druge sezone, onu kad su miranda i mama kod terapeuta. genijalno. a posle sam gledala prvu i drugu, i podsetila se koliko je ta serija puna ljubavi. 

Link to comment

Jaaao, ja se ne sećam tog terapeuta, a mislim da sam pogledala cele dve sezone. Pre par godina je to bilo. Čini mi se da ću sve opet. ^_^

Edited by sailorman
Link to comment

Nisam još gledao, ali moram:

 

 

Sinoć i jutros mi je došlo na red da izdvajam Soderbergha. On uglavnom sam radi i fotografiju i montažu, verovatno je i ovde. Tako da snažno sumnjam da su bili oni po pitanju kadriranja i montaže, već samo on :D

 

Ali, hej, Soderberg je vazda išao u paketu sa svojom fotografijom i svojom montažom, barem se meni tako čini. Bilo bi to onda nekog drugog reditelja, nipošto njegovo i teško da on sili: možda eksperimentiše, radi drugačije ili promišlja drugačije. Možda je promašio ovog puta, nisam još gledao, ubrzo ću...

Znam za njegov manir , pa opet mislim da je silovao...

Oni su glavesine koje su birale pricu, dramatiku itd...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...