Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

^^ Umesto Juniora si mogao da stavis Ujka Kostu :D Kad smo vec kod Sopranovih, poceo da gledam od pocetka (mislim da mi je ovo 3. put). Stigao do pola 2. sezone, i jedino sto mogu da kazem je :ziga: :ziga: :ziga: Meni je ovo, uz Mucke, najbolja serija ever.

Edited by Sokrat
Link to comment
^^ Umesto Juniora si mogao da stavis Ujka Kostu :D Kad smo vec kod Sopranovih, poceo da gledam od pocetka (mislim da mi je ovo 3. put). Stigao do pola 2. sezone, i jedino sto mogu da kazem je :ziga: :ziga: :ziga: Meni je ovo, uz Mucke, najbolja serija ever.
daleko ispred svega ostalog!ja sam tek pre jedno godinu i po odgledao sve epizode od a do š i treba mi još malo vremena da prodje pa da ponovo krenem.
Link to comment

ja sopranose uspjeo jedva 5 epizoda pogledati. nesto mi je potpuno neinteresantno gledati josh jednu prichu o italijanskoj mafiji [a i kumovi su me zesce smorili]. plus prasac gandolfini :puke:

Link to comment

Isto. Ne znam, svi govore kako je serija extra... ali, jednostavno, mafijaske teme me nikad nisu privlacile. Prasac™ je posebna prica. Njega ne mogu da istrpim vise od 3-4 min na ekranu.

Link to comment

jedva sam uspela da pogledam nekoliko epizoda seinfelda. mozda bih postala fan da sam izdrzala jos kojih dvadesetak. i da me placalo po epizodi. i da se nije ocekivalo da se smejem. kad smo vec kod ispovesti i najebavanja.

Link to comment

Entourage sam odgledao celu u vrlo kratkom periodu, vrlo zabavna serija, Jeremy Piven neprevazidjenkrenuo sam skoro da gledam It's always sunny in Philadelphia, nesto najsmesnije sto sam gledao u poslednjih x godina, po meni nesto najblize South Park-u kad bi se snimao kao igrana serija s' tim da za razliku od SPa, ovde medju glavnim likovima ne postoji glas razuma tako da se granice non stop pomeraju

Link to comment

da li je odgledao neko poslednju epizodu prvog serijala (medjuepizodu) dollhousa, koja je emitovana pre 2 dana ? bas su ga lepo zamotali, ocekuje se dobra 2. sezona ... samo se nadam da ce briljantni prof Brink ostati i u S02 (iako bas nema neke logike, 10 godina posle) .edit : sad sam potpuno zbunjen ... ova epizoda je bila zakazana za emitovanje 28. jula i ja lepo cekao da je dloadujem ali izgleda da nije emitovana pa se samim tim i zove unaired, vec je izasla na DVD izdanju (ko zna kad :D) ... druga sezona pocinje u septembru i nadam se da ce imati veze sa ovom pilot epizodom.

Edited by 8-walker
Link to comment

Inače, izašao je i 1080p Blu-ray rip, 2,X giga jedna epizoda, fenomenalan snimak. Ne samo Dollhouse-a, već i drugih serija. Izgleda da se najzad možemo otarasiti buđavih dvd-ova i dvd ripova, pošto će paralelno sa njima najzad izlaziti i krštena blu-ray izdanja i ripovi.

Link to comment

Za filmove vec izlaze blu ray ripovi. Za serije 720p je max, mislim, ako govorimo o standardnoj 'skidanje dan posle premijere' varijanti. TV Boxsets (cele sezone) su nesto sasvim drugo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...