Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pritom je Shatner meni bio prosto nepodnošljiv u bukvalno svakoj sceni. Toliko.

 

Eto! I kako sad neko da te ozbiljno shvati posle ovoga? :(

Link to comment

Samo da kontriram Calaveri i objasnim da je Boston Legal sranje. Nekakav spin-off daleko superiornijeg Practice, koji se isto raspadao u vreme kad su dodaly Spadera. Pritom je Shatner meni bio prosto nepodnošljiv u bukvalno svakoj sceni. Toliko.

podpis.

 

što se tiče Utopije, gledaj dalje, biće više o selekciji ;)

meni za sada najviše smeta kako su iste likove na prilično veštački način ubacili u skoro identičan scenario bežanja od zlikovaca. al meni Utopija super vožnja, lako im praštam gluposti.

Link to comment

Eto! I kako sad neko da te ozbiljno shvati posle ovoga? :(

 

Sorry, neki od nas imaju ukusa. Jean-Luc all the way.

 

kirk_picard.jpg

 

 

Doduše, priznajem Shatneru kao zaslugu činjenicu da je inspirisao pojavu ovog lika:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

edit: Nema veze, shvatio sam da ću ipak da odmorim od suda malo, ali sam tefterisao Boston Legal i Damages.

 

Merci svima.

 

Damages nije sudska serija i čudi me da je ranije nisi gledao.

 

 

 

Samo da kontriram Calaveri i objasnim da je Boston Legal sranje. Nekakav spin-off daleko superiornijeg Practice, koji se isto raspadao u vreme kad su dodaly Spadera. Pritom je Shatner meni bio prosto nepodnošljiv u bukvalno svakoj sceni. Toliko.

 

Kakva besmislica da se Practice raspao dolaskom Spadera, ta serija se raspala mnogo ranije.

Link to comment

Da, samo u poslednjoj sezoni, i uveo je dašak vedrine u beskonačno tupljenje, moralisanje i femkanje potrošenih likova...

 

Spader je bio super, sada bih te vezao da slušaš analiziranje odnosa bračnih drugara: Bobby Donnell i Lindsay Dole iz pretposlednje sezone pre Spaderovog dolaska...

 

Kelley je više Harry's Law, bespotrebno menjajući prvu sezonu...

 

Inače, problem Boston Legal serije su još više ženski likovi, pogotovu Candice Bergen, smarač kao i u precenjenom Murphy Brown...

Edited by Ajant23
Link to comment

 

 

 

 

 

Znao sam da će ih Stiv Poslić sve zajebati  :isuse:

 

 

 

 

Zavrsena je sezona. Veliko je pitanje da li ce biti druge sezone. Najverovatnije nece i meni je zao, pored svih mana koje serija ima. Mada, da me neko sad pita da li da gleda, nisam siguran da bih preporucio. Mozda zbog teme (ko voli), zbog vremena u kom se desava i zbog muzike. 

Link to comment

Počeo drugu sezonu Utopije, iznenadila me Ygritte u prvoj (prequel) epizodi... sve je išlo OK dok me nisu podsetili kakav to pakleni plan oko čega se sve navodno vrti, hoće da istrebe 90% ljudske rase infertility virusom da bi sprečili ljudsku rasu da se istrebi :isuse: Skoro sve sam zaboravio iz prve sezone, nemam pojma zašto je Džesikin tata bio toliko opsednut zečevima još pre nego što je postao deo globalne 3ABEPE na čijem je čelu tzv. Mr. Rabbit.

Meni je prequel bio dobar, jer je razjasnio malo priču iz prve sezone, mada sam i dalje mišljenja da nisu trebali da nastavljaju.

Što se tiče plana, ako zanemarimo izvedbu, najveći problem je što je autor hteo da od sumanute ideje, napravi moralnu dilemu i to je najveća greška.

 

Bolje da je onda seriju pomakao u budućnost gde bi bile vidljive posledice kraha sistema, pa da to onda bude iznudjeno rešenje.

I vraćanje nekih likova poput Vilsona ili onog drugog lika iz psihopatskog dua, u žutom odelu, mi deluje kao da ga je mrzelo da piše druge likove, s obzirom na njihovu nebitnost u drugoj sezoni.

 

 

@Lrd

 

Damages ti je odlična u prve 2-3 sezone, kasnije već malo smara.

Ali što reče Ajant nije sudska, već krimi, samo su glavni likovi advokati.

Link to comment

Upravo tako, pogledao sam prve tri i prequel je ubedljivo najbolji. Ovo ostalo kopija prve sezone, jedino što je ogoljena mistika koja nam je onda držala interes. Vidim, danas više nikog nije briga za "manuscript" oko koga su onoliku frku dizali prošle sezone :yawn:

Link to comment

upravo ide na hrt3 hrvatska verzija serije "na terapiji". nisam znao da su i oni radili.

tip koji glumi terapeuta deluje kao druga liga u odnosu na gabriela byrnea i mikija manojlovica.

Edited by Takeshi
Link to comment

upravo ide na hrt3 hrvatska verzija serije "na terapiji". nisam znao da su i oni radili.

tip koji glumi terapeuta deluje kao druga liga u odnosu na gabriela byrnea i mikija manojlovica.

Prakticni hrvati shvatili da nema potrebe trositi pare na velike zvezde za nesto ovakvo....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...