Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

gledo prve 2 sezone, bilo kul (megi razbija)

 

Ja zavrsavam sada cetvrtu, bas je fina. Na momente mozda malo sapunjavo, ali nista strasno. Uglavnom, fino osvezenje i bas zivopisni likovi, narocito ko voli takvu tematiku

Link to comment

Gud Vajfara je odlična. Trebalo mi je vremena da se priviknem na potpuno strejt seriju, ali je posle sve išlo kako treba, da bi peta sezona ( :ohmy:) bila možda i najbolja.

 

Sad bih opet gledao neke advokate, ali ne bih da se upuštam. Suits prva sezona je bila gledljiva, ali mi nekako ne uliva poverenje.

Edited by Lrd
Link to comment

Boston Legal si verovatno gledao?

 

Ma jok, poslednji put sam sudske serije gledao...na televiziji? Pre jedno 15-ak godina.

 

Damages ces mozda??? Mrs u cosak!

 

Pa nemam pojma sad šta je ovo: mrš jer hoću ili što hoću samo da probam?

Link to comment

šta znam, boston je kul zbog spejdera koji razbiva, i keptn krka kome je odista (bez zajebavanja) problem zamjetiti kako mu je tupe/perika na vugli :misko:

Link to comment

Počeo drugu sezonu Utopije, iznenadila me Ygritte u prvoj (prequel) epizodi... sve je išlo OK dok me nisu podsetili kakav to pakleni plan oko čega se sve navodno vrti, hoće da istrebe 90% ljudske rase infertility virusom da bi sprečili ljudsku rasu da se istrebi :isuse: Skoro sve sam zaboravio iz prve sezone, nemam pojma zašto je Džesikin tata bio toliko opsednut zečevima još pre nego što je postao deo globalne 3ABEPE na čijem je čelu tzv. Mr. Rabbit. 

 

Edit: E da, još su u ovoj epizodi ekplicitno izbacili jedini deo koji je koliko-toliko opravdavao njihovu idiotsku zamisao - neće ni da biraju koji će tačno ljudi biti imuni, pustiće da se to random selekcijom junk DNA odluči. "Why not choose?" "Because that's not who we are" :lol::isuse: U tom njihovom zamišljenom scenariju, ako ne bi uradili ništa, ljudi bi se u nedostatku hrane i fosilnih goriva međusovno poubijali (kao da to garantuje istrebljenje sa više od 90% uspešnosti). Oni bi taj scenario da zamene jednim sporim istrebljenjem ograničenim na valjda 90%, gde bi većina prosto umrla od prirodnih razloga bez potomstva, a preživeli (imuni) bi bili nasumično raštrkani širom sveta. I misle da je to objektivno bolje! Da to daje veće šanse za opstanak civilizacije nego ne raditi ništa! Neopisiv idiotizam.

Ranije je bar postojala ideja da će sami izabrati ko će biti imun na Janus virus, pa bi mogli recimo da dodele planetu ponosnim potomcima Kraljice Majke kao što valja i trebuje... ako im je to ideja, i dalje je glupo ali bar vidiš šta pokušavaju. Ali ako izbaciš i to pa očekuješ da taj mali procenat i dalje plodnih razbacan širom planete, nekako uspe da produži ljudsku rasu... Nikakvog opravdanja nema.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

:o

 

Gledaj!

 

edit: Nema veze, shvatio sam da ću ipak da odmorim od suda malo, ali sam tefterisao Boston Legal i Damages.

 

Merci svima.

Edited by Lrd
Link to comment

Samo da kontriram Calaveri i objasnim da je Boston Legal sranje. Nekakav spin-off daleko superiornijeg Practice, koji se isto raspadao u vreme kad su dodaly Spadera. Pritom je Shatner meni bio prosto nepodnošljiv u bukvalno svakoj sceni. Toliko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...