Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jel gledao neko prvu sezonu ovoga? 

 

http://youtu.be/CNNpSlu8ltE

 

Kaze bice i Tom Hardy u drugoj sezoni. 

 

Takodje, da li je neko mozda gledao ovaj Magic City i je li cemu?

 

peaky blinders je engleski odgovor na boardwalk empire, al neuporedivo losiji. sve je to kao dobro uradjeno, al su likovi dosadni i neubedljivi. nekako su jednodimenzijonalno napisani a i gluma je losa, pogotovo u poredjennju sa broadwalk-om. al recimo, dobar im je soundtrack; sve sam nick cave do jack white-a  :)

http://www.entertainmentoutlook.com/2013/10/06/peaky-blinders-soundtrack-series-1/

 

magic city je mega sranje.

Link to comment

jel se pisalo negde o the bridge?

 

iz predrasuda nisam hteo da gledam kad se pojavila, al naleteo na foxu pre neki dan na epizodu iz druge sezone i odgledao, onda sam kupio prvu sezonu i odgledao za dva dana.

 

meni je super, potpuno neocekivano, bas volim kad me ovako nesto iznenadi. 

Link to comment

nu eto, bas zbog originala sam i imao predrasude pa nisam hteo da gledam, sto je bila greska jer americki most u stvari i nije kopija originala, osnovna potka je ostala al je sve ostalo a narocito ambijent drugacije.

krugerova je kao glavni zenski lik slabija od helinove al nije losa, a i meksikanac je kul skoro ko bodnia.

druga sezona izgleda da nece imati nikakve veze sa dansko svedskom verzijom.

Link to comment

evo šta se trenutno prati:

 

deluje ko mnogo, al s obzirom da idu jednom sedmično različitim danima, nije šnostra

 

E, pa kakvi su Tyrant i Dominion?

 

Celu sezonu bice hardy u PB.

 

Je l' već treperiš? :)

Link to comment

nu eto, bas zbog originala sam i imao predrasude pa nisam hteo da gledam, sto je bila greska jer americki most u stvari i nije kopija originala, osnovna potka je ostala al je sve ostalo a narocito ambijent drugacije.

krugerova je kao glavni zenski lik slabija od helinove al nije losa, a i meksikanac je kul skoro ko bodnia.

druga sezona izgleda da nece imati nikakve veze sa dansko svedskom verzijom.

Ja imao žestoke kočnice zbog originala ali ako se čovek otkači i nije toliko loše. Meni šef simpatičan još kad uporedim rolu u Monku...

 

Послато тетејцем

Link to comment

E, pa kakvi su Tyrant i Dominion?

 

e, sad... ne znam šta da ti kažem (a da ne slažem)

 

tiranin počeo zanimljivo pa otišao u neku pro-demokratsku propagandu; dominion, s druge strane, kipti od nekakvog distopijskog post-hrišćanstva...

 

probaj, daleko od toga da su (potpuni) krš a la last ship

Link to comment

od tyranta sam definitivno odustala pre sredine druge epizode, a nije da sam probirač.

gledam drugu sezonu masters of sex i čini mi se da biva sve bolja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...