Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Er pogledao neko Menhetn?

 

Mnjah, onako, previse americkog patriotskog lozenja, najbolji smo i najpravedniji na svetu i mnogo nas boli sto pravimo bombu ali moramo, spasavamo zivote, a i bolje mi da je napravimo prvi nego neki drugi koji nisu tako dobri kao mi... Kapiram da se oni tad i jesu lozili tako ili makar priblizno, i znamo da su naucnici bili svesni u cemu ucestvuju i sta prave, plus stalna pretnja da bi nemci mogli bombu napraviti prvi, no moglo je malo manje patetike, a vise nauke. Ali moze da se gleda. Ili ce moci, epizoda je zavrsena solidno.

 

 

Ray Donovan super. Ova i prethodna epizoda bas dobre i zabavne. 

 

Za Halt and Catch Fire ne znam, nisam nacisto. Ali i dalje gledam, valjda se covek veze za likove, sta li :D

Link to comment

 

 

Ray Donovan super. Ova i prethodna epizoda bas dobre i zabavne. 

 

 

 

Ja sam rešila da Raya sakupim sve epizode i odgledam odjednom.  Prošle godine sam uradila tako sa prvih 6 epizoda i mislim da je tako najbolje da se gleda.

Link to comment

Mnjah, onako, previse americkog patriotskog lozenja, najbolji smo i najpravedniji na svetu i mnogo nas boli sto pravimo bombu ali moramo, spasavamo zivote, a i bolje mi da je napravimo prvi nego neki drugi koji nisu tako dobri kao mi... Kapiram da se oni tad i jesu lozili tako ili makar priblizno, i znamo da su naucnici bili svesni u cemu ucestvuju i sta prave, plus stalna pretnja da bi nemci mogli bombu napraviti prvi, no moglo je malo manje patetike, a vise nauke. Ali moze da se gleda. Ili ce moci, epizoda je zavrsena solidno.

 

 

Hvala. 'Aj javi kako se razvija. Ako ja ne probam u međuvremenu.

Link to comment

@Arkadija meni bas prija ovako. a prvu sam odgledao celu u cugu. lezi i jedno i drugo

 

@lrd nema na cemu, vazi, ali znam da ces ti to ipak pogledati :D

 

 

 

Kakva je serija Terriers ? Vidim da ima jednu sezonu samo, 13 epizoda. Zvuci zanimljivo.

Link to comment

Hvala svima na preporukama za Raya. Odlična prva sezona. Terriers je sledeći dok se Ray i Suits ne završe. Uspeva mi konačno da se strpim do kraja sezone i tako gledam serije ko car umesto onog mučenja jednom nedeljno i pokušaja da se vratiš u priču i trip.

Link to comment

Jel gledao neko prvu sezonu ovoga? 

 

http://youtu.be/CNNpSlu8ltE

 

Kaze bice i Tom Hardy u drugoj sezoni. 

 

Takodje, da li je neko mozda gledao ovaj Magic City i je li cemu?

 

Javljaj kakav je taj Blinders.

 

Ja sam počeo taj Magic City, ali je bio nešto praznjikav i nekako...ništa. Mada, sećam se da ga je neko gledao.

Link to comment

odgledao 4/5 epizoda pikija, dosadilo, batalio... kapiram da ljudima kojim je borduok kul (meni nije), može biti ok - ima dosta dodirnih tačaka

Link to comment

evo šta se trenutno prati:

 

 

 

Suits S04E07 HDTV x264-KILLERS [eztv]
 
Under the Dome S02E05 HDTV x264-LOL [eztv]
 
Extant S01E04 HDTV x264-LOL [eztv]
 
Ray Donovan S02E03 HDTV x264-ASAP mp4
 
The Lottery S01E02 HDTV x264-2HD [eztv]
 
The Leftovers S01E05 HDTV x264-2HD [eztv]
 
Halt and Catch Fire S01E09 HDTV x264-KILLERS mp4
 
The Divide S01E04 HDTV x264-KILLERS [eztv]
 
The Strain S01E03 HDTV x264-KILLERS[ettv]
 
Salem S01E12 HDTV x264-LOL[ettv]
 
Tyrant S01E05 HDTV x264-ASAP[ettv]
 
Dominion S01E06 HDTV x264-ASAP [eztv]
 
Defiance S02E06 HDTV x264-ASAP[ettv]
 
 
 
 
 

deluje ko mnogo, al s obzirom da idu jednom sedmično različitim danima, nije šnostra

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...