Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

U međuvremenu sam probao taj neki™ najgori mejnstrim, Mentalist i Person of Interest. Može da prođe kad nema ništa pametnije, ali mi se čini da neću nastavljati. Šta tu ima još zanimljivo? Ima li nešto baš kvalitetno? Good Wife da se gleda?

Link to comment

pali s gud uajf - treš (odgledao celu prvu, debil...)

 

kako sam narečeni debil, te sam pohasao sve što je moglo u kompletu, a da mi se đa, sasam osto ko neki a. sirotanović koj iz nedelje u u nedelju čeka suits, under the dome... & some such bullshit...

 

sramotno

Link to comment

jbm li ga, nije neinteresantno, il sam ja, tražeći neki sf/horor vredan pažnje, potpuno pogubio kompas...

 

(naravno, ovo veze nema s narečenim žanrovima :) )

Edited by boshoku
Link to comment

Ova Utopia je bre dobra serija.

Još od Forbrydelsena nisam video da je soundtrack tako dobro pogodjen kao kod Utopije, a u isto vreme i da je gotivan sam po sebi.

 

Mogu da razumem zašto može da odbije nekog, ima neki nadrealni, stripovski šmek, ali s druge strane taj kombo zvuk-slika meni lično odličan.

Jedino što sam u dilemi je da li su uopšte morali da je nastavljaju. Zent mi da će da je zbrljaju u drugoj sezoni, a lepo su skockali kraj prve, da drugu nisu morali ni da snimaju pod obavezno.

Link to comment

Jel' to krenula druga sezona?

 

 

<_<

 

iduce nedelj krece (i zavrsava se) drugi serijal utopije. samo dve epizode.

 

 

e! nisam ni znao da će da nastavljaju. jel će bar epizode da budu duže ili standardan format? where's Jessica Hyde, bokte! jedva čekam.

 

 

stigo sam da odgledam samo s02e01 i mogu ti reci da mi se bas svidela. jos bolja vest, nesto sam ja pogresno razumeo, nece biti samo dve epizode. trajanje oko 50 min.

 

 

da, kul je bila oridžins epizoda, ali druga epizoda je prava Utopija. razbivanje takoreći   :)

Link to comment

Utopija je vaistinu dobra, ali je meni to negledljivo. Sve ostalo može, ali ta ultra hip pretencioznost i insistiranje na stilu mi je ovde prevagnulo na stranu "ne mogu". Kao i onaj Black Mirror.

Link to comment

Delluje kao da moze da izvuce dosta iz potencijala koji ta speciificna granica pruza, prica im je sad mnogo vise fokusirana na to,  dobro je pocela s2.  i mnogo je ( za sada) bolja od prve sezone .

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...