Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

13 za House of Cards, 12 za Oranžadu™, Amerikanci samo za sporednu žensku u dramskoj ulozi...ma ima toliko toga glava da otpadne.

 

Tih 12 za Oranzadu™ je i najbolji deo tih smesnih nominacija, ostatak je predvidljivo dosadan.

Link to comment

Sad me je toliko iznervirala serija House of Cards da ću da prestanem da je gledam dve epizode pred kraj.

Već sam bio u iskušenju kad je onaj ubio pticu (OK shvatili smo da je zao, jebemu) ali sad su prekardašili.

Da se gleda Orange is The New Black? Lrde?

Link to comment

I ja sam isto tako, svidelo mi se u prvoj sezoni ali onakav raspad u drugoj nisam mogao da očekujem. 

 

Orange je skroz drugačije, prva sezona mi je bila onako, nit smrdi nit miriše, ali druga mi je baš legla.

Link to comment

Sad me je toliko iznervirala serija House of Cards da ću da prestanem da je gledam dve epizode pred kraj.

Već sam bio u iskušenju kad je onaj ubio pticu (OK shvatili smo da je zao, jebemu) ali sad su prekardašili.

Da se gleda Orange is The New Black? Lrde?

 

Gledaj Oranžadu™. A Vini te uputio na topike. Neko je negde lepo rekao, House of Cards deluje kao dobra serija, ali nije.

Link to comment

House of Cards deluje kao dobra serija, ali nije.

Možda nije dobra, ali je zabavan uz sve svoje mane... Daleko je od vrhunskog kvaliteta al nije ni da je sranje.

Link to comment

Konacno bas dobra epizoda Halt and Catch Fire, cak i uz svu (pojacanu) melodramu, ipak je preovladavao biznis sajd. 

 

BTW, kompjuterasi, kako se prevodi na srpski fraza halt and catch fire (ako uopste i ima prevod)? 

Link to comment

Možda nije dobra, ali je zabavan uz sve svoje mane... Daleko je od vrhunskog kvaliteta al nije ni da je sranje.

 

Zabavu ne sporim, svakom svoje. Evo i ja gledam Hemlock Grove. :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...