Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Halle Berry je izbegla na TV u seriji Extant.  U nekoj SF mešavini Spilbergove A.I. i raznih filmova gde zemljanka ostaje trudna sa vanzemaljcem (odabrati film po želji).  Leto je , nemam šta da gledam i u priličnom sam mazohističkom raspoloženju pa ću nastaviti da gledam. 

E da, vlasnik super mega bogate korporacije Yoshida je onaj isti Japanac koji glumi u Helixu, i u ovoj seriji ima istu duksericu :D

A što su tek interesantne futurističke kante za đubre, želim takvu jednu umesto ovih podzemnih kontejnera.

Edited by Arkadija
Link to comment

Halle Berry je izbegla na TV u seriji Extant.  U nekoj SF mešavini Spilbergove A.I. i raznih filmova gde zemljanka ostaje trudna sa vanzemaljcem (odabrati film po želji).  Leto je , nemam šta da gledam i u priličnom sam mazohističkom raspoloženju pa ću nastaviti da gledam. 

E da, vlasnik super mega bogate korporacije Yoshida je onaj isti Japanac koji glumi u Helixu, i u ovoj seriji ima istu duksericu :D

A što su tek interesantne futurističke kante za đubre, želim takvu jednu umesto ovih podzemnih kontejnera.

 

E, a to krenulo? Super, gledam!

 

slusalac u uzbudilniku preporucio juce dasku i mladji old school

 

odgledala 15 minuta prve. obecava. 

 

Ti si gora nego ja, ja bar pogledam celu prvu epizodu pa zaključujem da vredi gledanja™. :)

Link to comment

iduce nedelj krece (i zavrsava se) drugi serijal utopije. samo dve epizode.

e! nisam ni znao da će da nastavljaju. jel će bar epizode da budu duže ili standardan format? where's Jessica Hyde, bokte! jedva čekam.
Link to comment

 

Ti si gora nego ja, ja bar pogledam celu prvu epizodu pa zaključujem da vredi gledanja™. :)

 

 

ovo sam posle 15 minuta shvatila da moram da je gledam s punom paznjom i odjednom, pa sam je ostavila za vikend, za uzivanciju. toliko me se dojmila.

 

na torrentz kiosku nema te stare skole, de ima da se kupi?

 

u zalivu pirata. 

Link to comment

Ako ikoga zanima sprdnja od Emija, objavljene su kandidature, i još je tri puta besmislenije nego inače. Neću ni da linkujem da se ne dezintegriše forum.

Link to comment

Ako ikoga zanima sprdnja od Emija, objavljene su kandidature, i još je tri puta besmislenije nego inače. Neću ni da linkujem da se ne dezintegriše forum.

što, jel True Detective pobrao brojne nominacije? :fantom:
Link to comment

što, jel True Detective pobrao brojne nominacije? :fantom:

 

13 za House of Cards, 12 za Oranžadu™, Amerikanci samo za sporednu žensku u dramskoj ulozi...ma ima toliko toga glava da otpadne.

Link to comment

old school

 

 

 

Pesma iz shpice je nesto najlepse...Super su geezeri i Neil i Brown, svaka epizoda je bolje od prethodne, s'tim sto je meni prva bila bash bzvz i drago mi je sto nastavih da gledam uprkos tom prvom utisku. Bryan Brown je stvarno car!

 

Ko ima vremena neka baci pogled na The honorable woman (bokte kakav naslov..) mozda na kraju ispadne i teshka bulja sa agendom od serije, ali pilot uprkos problemima (patetican OST aaaaa), intrigira. Radio BBC Amerika me thinks, kasting KIDA!

Edited by 4de5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...