Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Bron jesam. Not impressed.

Ne volim te mracne Skandinavce.

Ovih Francuza sam odgledao nekoliko epizoda i nisam bio pretjerano odusevljen. 

 

Jer™ ima nesto novije da valja?

 

Whitechappel mi još jedino pada na pamet.

Link to comment

Odgledao sam i treću epizodu Pretposlednjeg broda.

 

Admiral opušteno ispaljuje hitac svom oficiru u glavu, ali veoma je bolećiv na tri prašinara na koje Ameri pucaju topom. Takođe, ti topovi pogađaju brzi čamac u pokretu iz prve bez ikakvih problema.

 

Krstarica bez ikakvih pomagala i slično piči preko korala, dabome, u savršenom stanju iako ne postoji margina za grešku.

 

Kapetan vrlo rado ide u sve vrste misija po uzoru na idola, kapetana Kirka, uz permanentno protivljenje prvog oficira Spoka.

 

It's blown - Make it work. They are escaping - Give me firing solution. Everyone is dead - Keep the spirit up, I am proud of you. Klasika. Sve se rešava u nekoliko prostih slogova, odlučnim glasom.

 

Plus sve ono što je Vini već rekao.

Edited by Filipenko
Link to comment

Whitechappel mi još jedino pada na pamet.

Rekao bih da ne volimo isti tip serija :)

 

@malkin hvala, pogledacu Masters of sex.

Sad sam se sjetio da se jedna epizoda The Americans nije dobro kopirala na tablet pa sam je preskocio, eto zabave niotkuda.

Link to comment

Odgledao sam i treću epizodu Pretposlednjeg broda.

 

Takođe, ti topovi pogađaju brzi čamac u pokretu iz prve bez ikakvih problema.

 

Još bolje, nisu čamac u pokretu gađali nego tačno pored njega, da ga prevrnu i bace Ruse u vodu. Sa ne znam koliko kilometara razdaljine :isuse: Dr McSteamy je baš rekao "drop 'em in the drink" ili tako nešto...

Link to comment

Rekao bih da ne volimo isti tip serija :)

 

@malkin hvala, pogledacu Masters of sex.

Sad sam se sjetio da se jedna epizoda The Americans nije dobro kopirala na tablet pa sam je preskocio, eto zabave niotkuda.

 

:thumbsup:

 

Na kraju i to je dobar info, samo ih ispreskačeš ^_^

 

Mada delimo afinitet ka Amerikancima.

Link to comment

odgledao i drugu epizodu the leftovers.

pa dobro, ipak cu dati lindelofu priliku da me opet ispali na kraju serije.

"beli pusaci" su iritantan koncept, bez njih bi bilo zanimljivije.

 

p.s. masters of sex je odlicna serija.

Edited by Takeshi
Link to comment

Sad bash htjedoh isto napisati. Serija djeluje zanimljivo. Jedva cekam da me razocara na kraju.

Link to comment

Dajte mi neku seriju da gledam, ubi me vrucina, ne mogu da spavam do 5 ujutru :(

 

Esi gledo Oranžadu™? Komediju Brooklyn Nine-Nine?

 

Ja sam ipak (jebem me nenormalna) pogledao i drugu sezonu Orphan Black i mogu reći da je dobro i da je osetno bolja od prve. Nije mi bilo žao.

Link to comment

Komedije™ gledam samo na TV-u i ne mogu reci da sam preveliki ljubitelj tog zanra.

 

edit: skidam Masters of sex, dosta je to za sad. Ima i par filmova koje sam propustio i super.

Edited by Feindouno
Link to comment

Odgledala sam i drugu epizodu The Leftovers. Iako sam očekivala da će posle te druge nastupiti naš razlaz, ipak ću nastaviti da gledam, jer uopšte nije loše, sem naravno belih smarača, i Džastina Terua koji jedino može da glumi u reklami za žilet, a tako izgleda sa čekinjama na licu.

Link to comment

Komedije™ gledam samo na TV-u i ne mogu reci da sam preveliki ljubitelj tog zanra.

Tu postoji jasna uzročno-posledična veza. 

Link to comment

Tu postoji jasna uzročno-posledična veza. 

Ne bas.

Ne mislim na According to Jim, Raymonda i sl. vec na vecinu ovde hajpovanih serija koje sam svojevremeno™ skidao i nisu mi drzale paznju i/ili bile dovoljno zanimljive pa sam odlucio da ni ne pokusavam s tim, ako nekad naleti nesto kvalitetno na TV-u super, ako ne nema veze.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...