Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao kraj sezone Continuuma. Ko ce sada docekati novu. :(

 

E, to. Hvala. Saću da zbindžujem to umesto da tražim sa strane neka zadovoljstva.

 

Gledaćeš, Vini, gledaćeš.

Edited by Lrd
Link to comment

Čekaj čekaj, nisam stigao drugu da pogledam, ovo su utisci posle prve :jerry:

 

Realno, ni sada nema nikakve redeeming qualities. Gledaću iz mazohizma, ko zna, možda izdržim da vidim kako paralegal iz Practice i plastični hirurg iz Gray's Anatomy zajedničkim snagama spasavaju svet...

 

Zaboravio si najvrhunskiji deo :jerry:

 

2b3bqd.jpg

Edited by Garnirung
Link to comment

Nije ni čudo onda što mu piše Čendler :D

Dizajnirano možda kao treš? Bafi tako uspela.

 

Ko prati, krenuo Dome. A mislim i Rizoli i Isle i Royal Pains i ostale letnje serije.

 

Fleš nisam još pogledao pilot ali verujem da je prsotina.

 

Vitezovi Sidonije mi je prijao, ostale mi još dve ep. nadam se da će zadržati taj neki kvalitet.

Link to comment

Ovo je (možda ) prava serija o virusima i posledicama

 

Kakvim crnim virusima, Strain je još jedno u nizu vampirozombičnih sranja. Čitao strip, kažu da prati seriju 1/1, sumnjam da ću gledati.

Link to comment

Zaboravio si najvrhunskiji deo :jerry:

 

 

To je bio deo one "Stiže oblak radijacije, pali brzo mašinu, moramo da bežimo" scene koju sam pomenuo. Badass kapetan koji izigrava provodnik iz meni neshvatljivog razloga je samo šlag na torti idiotluka.

Link to comment

Kakvim crnim virusima, Strain je još jedno u nizu vampirozombičnih sranja. Čitao strip, kažu da prati seriju 1/1, sumnjam da ću gledati.

E  to ti je kada se nisam udubila u sadržaj. Ja sam odgledala samo ovaj trejler i zaključila pogrešno, što ne znači da neću da pogledam pilot.

Edited by Arkadija
Link to comment

E  to ti je kada se nisam udubila u sadržaj. Ja sam odgledala samo ovaj trejler i zaključila pogrešno, što ne znači da neću da pogledam pilot.

 

Ja sam čitao knjige i uopšte nije loše. Vrlo je vizuelno i mogla bi da se napravi lepa serija. Samo je sam kraj malo debilnjikav, ali jebi ga. Ne može čovek baš sve da ima.

Link to comment

Videh reklamu na RTS, oni prevedose kao BEZ GRANICA,  a u originalu je Crossing lines

 

Da li je gledao neko? Igra Mahoni iz Prison break i matori Donald Saterlend

Odgledao sam 6-7 epizda i nameravam (kad tad) da odgledam i ostatak. Nije nista specijalno, ali moze da se gleda pod uslovom da se predje preko forsiranja bezgranicnosti™ u vidu fejk akcenta likova u seriji.

Link to comment

Ja sam čitao knjige i uopšte nije loše. Vrlo je vizuelno i mogla bi da se napravi lepa serija. Samo je sam kraj malo debilnjikav, ali jebi ga. Ne može čovek baš sve da ima.

Meni je Strain jedna od serija koju najviše iščekujem ove godine. Del Toro mi je carina, a on u potpunosti kontroliše rad na seriji. S obzirom da sam naručio samo prvu knjigu i ne znam (sranje?) kraj i ona mi je bila sjajna. Poliva malo na bizarnije Pekićevo besnilo...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...