Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Dozvoli, meni je Malkolm Taker zivotni idol. Zato mi se i gleda ovo, gledao sam Takera komplet, a gleda mi se neki britanski smrad politicar.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Dozvoli, meni je Malkolm Taker zivotni idol. Zato mi se i gleda ovo, gledao sam Takera komplet, a gleda mi se neki britanski smrad politicar.

izvinte, pazim sta pricam otkako sam jednom to isto rekla, pa su me prisutni, doduse uglavnom artardi, pogledali ko da sam milijana baletic.

 

probaj state of play, nije bas to, ali vredi svake pare.

a jesi gledao najbolje sto je gordi albion dao, red riding trilogiju?

Link to comment

Hoću! Volim Engleze.

Tražim seriju Anglosaksonski maniri, po odličnom romanu Angasa Vilsona, ali nema po kioscima izgleda.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

E, ja baš volim tu knjigu, ako nađeš baci link.

 

Za engleske politikantske zavrzlame, naravno ima par neprevaziđenih, originalni Edge of darkness i originalni House of cards, pre svega.

Edited by Turnbull
Link to comment

kad si vec u sopingu, uzmi par knjiga pisca po cijem romanima je radjena serija. mislim da ce biti tvoja casa burbona.

 

Ja bih za šoping uz Red Riding preporučio i Above Suspicion. Vrlo engleski, ali sa mračnim tonovima. A ima i riđanku.

Link to comment

ne znam za to, ali ako nadjes negde the lakes, obavezno.

 

posto su sve koje sam ti napisala velicanstveno depresivne, prljave i bolesne, uzmi i state within za opustanje.

Link to comment

Ja bih za šoping uz Red Riding preporučio i Above Suspicion. Vrlo engleski, ali sa mračnim tonovima. A ima i riđanku.

da, da, naravno zbog cezara, ali je vise krimic. ako idemo u tom pravcu, onda je vera ipak prva, zar ne?

Link to comment

da, da, naravno zbog cezara, ali je vise krimic. ako idemo u tom pravcu, onda je vera ipak prva, zar ne?

 

Cezar je još jedan bonus, ali ja sam mislio na:

 

Kelly+Reilly+Academy+Motion+Picture+Arts

 

Above Suspicion ima malo taj ses u mozak koji mi fali u Veri. I svakako, ako je neko žena ili se tako oseća, uvek je starija Vera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...