Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni je taj aspekt prilično razočaranje. Flint nije prikazan kao neki zajeban lik uopšte, naprotiv - vizionar i politikolog i spletkaroš. A u Treasure Island ga pominju u nekom krvoločnom kontekstu.

A bre? Pa lik je hladnokrvno smakao svakog ko mu se nasao na putu. Jeziv je toliko da se jednom Billy Bonesu od 2 metra i 100 kila misica zaledi krv u zilama kada ga vidi (sa pravom, je li). Flint mi je hands down ubedljivo najbolji deo serije.

Link to comment

Ja odgledala Top of the lake  https://pro-labs.imdb.com/title/tt2103085, novozelandska krimi serija, 6 epizoda, sasvim dobro. Glavne uloge su Holly Hunter i ona sto glumi Peggy u Mad men. Dobra je Peggy, cak je skinula novozelandski naglasak. Uloga Holly Hunter odlicna, fenomenalna lujka koja je svojevrsni guru zenama zrtvama nasilja, ma sjajna.... Ima i malo True detective momenata, ali bas mi je dobro legla proslog vikenda. Preporuka

Link to comment

@Fins, ukusi se razlikuju, meni je Flint najslabiji. Tj. ne on, odličan je performans, nego to neslaganje sa reputacijom iz originala.

 

To što on muti i na kvarno uklanja smetnje obični pirati ne znaju, ne može da utiče na reputaciju.

Link to comment

A sta je trebalo, da Singletonu palcima iskopa oci, treskajuci mu lobanju o palubu?

 

Pritom, svet kao svet, kad prodje 20 godina ume da preuvelica neke stvari. Ovo mi bas kul.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Bumo videli. Meni nije jasno šta se desilo sa pomenutim Billy Bonesom, očekivao sam da se neočekivano™ vrati iz vode u finišu sezone, ali penis. Čovek mora da je preživeo jer se pojavljuje u Treasure Island...

Link to comment

Bumo videli. Meni nije jasno šta se desilo sa pomenutim Billy Bonesom, očekivao sam da se neočekivano™ vrati iz vode u finišu sezone, ali penis. Čovek mora da je preživeo jer se pojavljuje u Treasure Island...

Ja kontam da su ga Spanci izvukli. Vratice se vec jednom.

Link to comment

Ja odgledala Top of the lake  https://pro-labs.imdb.com/title/tt2103085, novozelandska krimi serija, 6 epizoda, sasvim dobro. Glavne uloge su Holly Hunter i ona sto glumi Peggy u Mad men. Dobra je Peggy, cak je skinula novozelandski naglasak. Uloga Holly Hunter odlicna, fenomenalna lujka koja je svojevrsni guru zenama zrtvama nasilja, ma sjajna.... Ima i malo True detective momenata, ali bas mi je dobro legla proslog vikenda. Preporuka

 

zju kako je to meni vird..naletela na to na Hrt-u neko veče i kao ajd da vidim šta je,kad ono potpuni vird..od atmosfere preko likova i odnosa..ali mi se svidelo 

Link to comment

Uuuuu, kakav jak ulaz nove serije, Last ship.....NOT.

 

Mislim, pogledaću još koju epizodu jer sam sucker za apokalipse i tako to, ali da su dodali još koju lolabilnu scenu, moglo je da prodje i kao parodija.

Link to comment

Pa što ne javljate za ovo?! :mad:

 

 

 

 

edit: Koliko je postao gej ovaj topik u poslednjih nekoliko postova...

Edited by Lrd
Link to comment

Ja sam saznao juče, videvši reklamu na nekom gejmerskom sajtu.

 

I da, očekujte sveeee.... a i lgbt senzibilna je :lol:

 

 

Usput, završio se i onaj Turn, poprilično zatupasto. Sve manje špijanja, sve više melodrame

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...