Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

nego, narandza je nova crnica, kakva je serija?

 

 

Hilariozna komedija smeštena u ženski zatvor od autora dokazano dosadnog Weedsa i snimana za Netflix? Očekujem da mu naredna komedija bude smeštena u neko sirotište ili bolnicu.

Link to comment

Inace projekat Entourage film je u poodmakloj fazi, snimanje zavrseno a film izlazi sledece godin, tacnije 12. juna 2015.

 

 

Elem, ako ima takvih koje ovo zanima:

 

Kevin Connolly has broken his leg on the set of the Entourage movie after Jerry Ferrara - who plays Turtle - fell on it. Connolly was trying to catch a pass from Seattle Seahawks quarterback Russell Wilson but tripped on a sprinkler and felt the full weight of Ferrara, who fell on his leg.

According to TMZ.com, it was a pretty clean break - and Turtle has lost a considerable amount of weight in recent years - so it shouldn't affect filming too much.

The long delayed movie picks up where the acclaimed HBO series left off, chronicling the continuing career of movie star Vincent Chase (Adrien Grenier) and his entourage of friends. As well as original stars Grenier, Connolly, Ferrara, Kevin Dillon and, of course, Jeremy Piven - the film reportedly features cameos from Billy Bob Thornton, Liam Neeson, Piers Morgan, Kate Upton and Emily Ratajkowski. Rhys Coiro, Constance Zimmer and Perrey Reeves are also back for the ride.

 

 

 

article_0_1_C8_B602800000578_185_634x403

Link to comment

odgledah Black Sails - odlično, zabavno, uvlači te u priču, drži pažnju, dobra radnja.....

 

 

a onda kad sam pomislio da ne može bolje iskopam i prvu epizodu Crossbonesa......:Hail:

 

Malkovič Vs Džulijan Sands ne može mnogo bolje od ovoga

 

i izmedju njih ovaj Ričard Kojl kog znam odnekle al nikako ne mogu da se setim odakle.......

 

miriše mi na odličnu zabavu......

Link to comment

Ma daj, Crossbones je smešan...Black Sails je 7 kopalja ispred.

 

ne znam, imam običaj da odgledam makar 3 epizode dok nešto ne ocenim definitivno, meni za sad super kao majndles fun.

 

Plus, Džona i Džulijana mogu da gledam i kako igraju šah...:D

Link to comment

Plus, Džona i Džulijana mogu da gledam i kako igraju šah... :D

Ovo je najveci utisak serije, definitivno. Ne samo njih dvojica, gde god se okrenes naidjes na odlicnu glumu. I duhovito je, bas je zabavno pratiti. Radnja mi je posle prve epizode bila cool, posle druge malo slabije. Predvidivo. Al dobro, ima vremena da se zahukta.

 

Moracu i black sails da pogledam, da bih mogao da uporedjujem. :D

Link to comment

Primetio sam sad na Fox Crimeu da Jerome Flynn (a.k.a. Bronn) glumi u nečemu što se zove Ripper Street, gledam sad prvi put i nadam se da serija nije kršina... Micaaa, ima šešir!

 

^_^

Link to comment

Primetio sam sad na Fox Crimeu da Jerome Flynn (a.k.a. Bronn) glumi u nečemu što se zove Ripper Street, gledam sad prvi put i nadam se da serija nije kršina... Micaaa, ima šešir!

 

^_^

 

C, c, c...što ne čitaš ovde.

Ripper Street počinje sjajno, ali posle propada.

 

Ali zato Whitechapel sabija u sve četiri sezone (britanske sezone od po 3-6 epizoda).

Link to comment

Sad sam gledao epizodu sa slumlordom Stanleyem Boneom, kadrovima iz izgradnje metroa, epilepsijom, sirotištem i tome slično... Šta znam, okej i gledaću ako opet zakačim na programu, ali nisam u fazonu da skinem i pogledam natenane. Možda na moru. Inače, u kadrovima iz najave sledeće epizode bio i Iain Glen, sad ću i to, yeah.

 

:D

Link to comment

Bez obzira na mane ne mogu reci da druga epizoda Halt and Catch Fire nije bila uzbudljiva. Nastavicu da pratim. 

 

 

Ali zasto, o zasto su prekinuli onu divnu svadju izmedju hardverasa i softverasa na pocetku epizode? 

 

I naravno, bilo je pitanje vremena kada ce pomenuti Stiva Dzobsa.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...