Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kad smo vec kod Sopranosa, poceo sam da gledam ponovo od prve sezone. Malocas je bio Pine Barrens, kad jure onog Rusa po sumi.He's a fuckin' interior decorator. He killed 16 Czechoslovakians300px-Sopranos_ep311.jpgGenijalno :D
Najbolja epizoda Sopranosa. Scena kad Tony udje u kuhinju i vidi kako je obucen Bobby Bacala :lol: :D
Link to comment
Je l ima jos neka serija koja se bavi tematikom NLO, mali zeleni itd, a da nisu x files, rozvel...?
Robert Nemeček na E-novini napisao tekst o tome (i o razlozima odsustva dobrih serija sa domaćih kanala)TV serije koje su pojeli skakavciNasleđe Dosijea Ikshttp://www.e-novine.com/entertainment/ente...osijea-Iks.htmlEdit: samo bih da dodam da je Dosije Iks najopasnije smeće koje je kročilo na male ekrane. Edited by Buck Naked
Link to comment

Za ljubitelje cop serija na TNT-u je pocela 'Dark blue' sa Dylanom McDermottom u glavnoj ulozi. Jerry Bruckheimer je producent serije.

Link to comment

I meni. Pokušao sa prvom epizodom Frinđa, nije išlo, dao šansu i drugoj i nakon toga sam jedino dobio reflexnu želju da onoj ribi opalim šamar kad god uglavi svoje lice u kadar.(Od)gledao John Adams mini-seriju. Prva epizoda je baš puno obećavala, ali posle se sve pretvorilo u jedno more dosade. Niti su pružili bilo kakvu dramatizaciju i opšti utisak tog rata za nezavisnost, uticaj i zasluge Adamsa za taj niz visokih pozicija, niti sam mogao Đamatija da progutam kao predsednika i oca nacije.

Link to comment

Odgledao prve epizode Warehouse 13. Tja, ništa specijalno. Zanimljivi par radi za polufantomsku vladinu organizaciju koja se bavi prikupljanjem i skladištenjem čudnih artifekata koji mogu biti potencijalno opasni za stanovništvo. Ako ništa drugo, smešno je gledati je zbog SyFy watermarka :lol:P.S. kako vi nemate pojma koji pljujete Fringe, pa to je strašno. Mada i ne čudi, statistika kaže da je vaša mračna pojava vazda tu negde :(

Link to comment

Jel gleda neko HUNG, novu komediju iz HBO-a?Do sad su prikazane samo 3 epizode, i uopste ne deluje lose.Glavni junak Rej, nakon sto mu sve u zivotu krene naopako odlucuje da se baci u posao i postane zigolo...Epizode traju po pola sata, sem prve koja je dupla.Inace, videh malopre da je krenula i 2. sezona Leverage, pa ko voli...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...