Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nestalo filmova, NBA sezona zavrsena a ne mogu da spavam prije 2-3. Bar.

Ne znam moze li se tebi vjerovati za ove amerikance... cekam nekog ozbiljnog :fantom:

 

amerikanci suvi prosek, mozes da pogledas da prekratis vreme.

 

nego, narandza je nova crnica, kakva je serija?

Link to comment

I meni je Black Sails ekstra. Odgledah prvu sezonu, tokom dva dana, sada me nervira ovolika pauza.

Ja sam doduse slab, na "gusarske" serije/filmove, pa mozda nisam previse merodavan. ^_^

Link to comment

Šta fali Black Sailsu?

 

Pa malo ubija suspension of disbelief to što su svi lepi, zdravi i čisti. I nekako je sve disko mega, umesto da bude drama ili akcija. Doduše, nisam gledao ništa posle četvrte.

 

amerikanci suvi prosek

 

Ma budalaština. Serija je maltene remek-delo. Može da se sviđa ili ne sviđa, ali u ocenama ne sme biti zabune. Serija je najviša ocena i čista preporuka, ali je pitanje ukusa da li će se bilo kome svideti.

Link to comment

Black Sails, da, dobra mi je prica i svidja mi se u kom pravcu se razvija radnja. 
Glumci su sranje i glume uzasno, bar meni, ne znam za ostale... al to je manje bitno.

Skinucu Amerikance, to sto se Wenniju™ i bivsem Miskovom fanboyu ne svidjaju je najbolja preporuka.

Link to comment

 

Ja se ovome baš radujem. Ne samo zato što sam jedan od retkih zaludelih budala koje su pročitale sve tri knjige, već zato što su knjige vrlo filmične i može od njih svašta da se napravi. Samo se nadam da će da bude civilizovano i obrazovano, a ne slo-mo, detalj, ništa.

Link to comment

Skinucu Amerikance, to sto se Wenniju™ i bivsem Miskovom fanboyu ne svidjaju je najbolja preporuka.

ne svidjadu se ni meni, eto ti jos razloga da gledas

 

mada cu pogledati drugu sezonu, nekad

Link to comment
 

Čekajte, bre. Zašto vam se ne sviđaju Amerikanci? Šta tu ima da se ne sviđa?

 

Stvarno ne razumem.

 

 

Pa nije dovoljno realno prikazano  :yawn2:

 

:P

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Čekajte, bre. Zašto vam se ne sviđaju Amerikanci? Šta tu ima da se ne sviđa?

 

Stvarno ne razumem.

 

sta ima tu da se objasnjava, jednostavno mi se ne svidja. nije mi dovoljno zanimljiva, ne tera me da odmah pustim sledecu epizodu, not maj kap of ti...stvarno ne razumem sto ne razumes.

 

@fei

 

jesi gledao shameless? eto, recimo to je za dve klase bolja serija od amerikanca, mada je poslednja sezona slabija.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...