Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Cetvrta epizoda Penny Dreadful je malo bila filericna (previse je Dzosov lik bio u fokusu, bolje je bilo dok je njegov lik delovao iz prikrajka, no polako mora i njegova misterioznost da se razotkriva), ali pojavio se nakratko jedan zanimljiv lik, a i Timoti je konacno imao malo vise teksta, pa sve u svemu prolazi. 

 

 

Halt and Catch Fire mi je bio zanimljiv zbog perioda i kompjuteraskog nerdovanja iz istog, ali mi je, kada su 1 dramski kvaliteti u pitanju, onako, osrednji at best. No gledacu dalje, jer me zanima sta dalje iz ovoga mogu da izvuku, posto stvarno ne znam gde bi ovo moglo da vodi. Doduse ne znam nista o istoriji razvoja tehnologije (mozda tu ima materijala od kojeg se moze napraviti zanimljiva serijica), sto je jos jedan razlog da gledam dalje i nadam se da ce mi zadovoljiti radoznalost u tom pogledu.

Link to comment

Doduse ne znam nista o istoriji razvoja tehnologije (mozda tu ima materijala od kojeg se moze napraviti zanimljiva serijica), sto je jos jedan razlog da gledam dalje i nadam se da ce mi zadovoljiti radoznalost u tom pogledu.

 

ово што је до сада приказано је прилично spot on... поменуо сам раније triumph of the nerds, то је одличан документарац на ту тему, ако те интересује успон рачунара погледај

Edited by Dionysos
Link to comment

 

ово што је до сада приказано је прилично spot on... поменуо сам раније triumph of the nerds, то је одличан документарац на ту тему, ако те интересује успон рачунара погледај

 

Hvala na preporuci, hocu.

 

Ta prica je nesto najbolje sto bi ova serija mogla da donese. 

Link to comment

Meni prva bezveze.

Naivna i neubjedljiva prica. Bolji mi gusari, bez obzira na grozno glumatanje.

Ma da, opet još jedno eksploatisanje teme Infernal affairs.

Link to comment

Jesi pogledao?

Druga je jos gora.

 

Pa jok, skapirao da je gubljenje vremena. Mada probacu da se nakanim ovih dana bar ep01 da pogledam...

Link to comment

Je li neko gleda[o] Orphan Black?

 

Skinuh juce sve do s02e07, jedva odgledah prvu epizodu i obrisah sve :D

ja se isto posle kritika spremio za spektakl, pogledao prvu i sve obrisao, ali nisam smeo da ikome kažem jer vidim da su svi jako zagrizli.

 

u ostalim vestima, gledao sam...

inside amy schummer rastura ovu drugu sezonu, bourdainov parts unknown se osećam kao da sam pogledao film posle svake epizode, halt & catch fire iz dva pokušaja zaspao na pola, veep mi postao malo repetitivan, a silicon valley mi iz iste zamke pobegao tek poslednjom epizodom i fantastičnom dick theory scenom, louie caruje kao nikada (svaki put mi žao da pogledam obe epizode odjednom i "potrošim") al sve džaba kad mi srce još uvek tuguje za ubivenim legit-om, savršenom mešavinom serija louie i always sunny. loma mi žao i ukidanja awkward-a, iako nisam ni pratio redovno.

Link to comment

Er gledo neko ovo sa Vilom Vitonom?

Ja sam Orphan Black pogledao, pa mu onda dao šansu, pa se naterao da ponovo gledam i izdržao do kraja devete epizode od prvih deset. :)

Mada, mnogima se sviđa, tako da vredi probati.

Link to comment

Er gledo neko ovo sa Vilom Vitonom?

e, gledo ja prvu epizodu ako misliš na onaj will wheaton project! i ne bih više. jednostavno nije smešno, al ne bih mogao wheatona nikada kuditi jer ga jako volim zbog neprestanog guranja dva od moja tri omiljena hobija - pivarstva i boardgaminga... 

Link to comment

Nemam vise sta da gledam :(
Odgledao sam Black Sails, pokusao sa Gang Related a sve ostalo je zavrseno.
Dajte neki prijedlog, vampiri stop, sitcom stop.

Link to comment

Nemam vise sta da gledam :(

Odgledao sam Black Sails, pokusao sa Gang Related a sve ostalo je zavrseno.

Dajte neki prijedlog, vampiri stop, sitcom stop.

šta će ti išta novo, bači droge kad si već u prilici... a ako nisi gledao the americans, gledaj.

Link to comment

Nestalo filmova, NBA sezona zavrsena a ne mogu da spavam prije 2-3. Bar.

Ne znam moze li se tebi vjerovati za ove amerikance... cekam nekog ozbiljnog :fantom:

Link to comment

Nemam vise sta da gledam :(

Odgledao sam Black Sails, pokusao sa Gang Related a sve ostalo je zavrseno.

Dajte neki prijedlog, vampiri stop, sitcom stop.

 

 

Black Sails je baš dobar.

 

Krenuo je Longmire, tj. treća sezona, meni je skroz OK serija, ne znam da li bi ti tako nešto leglo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...