Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ok, samo što je ostalo još tri epizode priče, a šta posle

 

inače otišlo mnogo velikih serija u penziju, ostao, meni, big beng, a nije isplivalo ništa novo, tj. jeste ali je ukinuto, ne ispunjava prohteve.

Link to comment

Odlično je, volim taj tip humora gde ništa nije za LOL smeh iz konzerve, ali je prepuno neprepričljivih sitnica koje prave jako zabavnu atmosferu.

Meni smešno svaki put kad čujem kako Erlich izgovori Aviattto  :D

 

A odvratni tech žargon je posebna priča, "making the world a better place" :lol: I onaj uvod kad priča o novom standardu kompresije: "Since the dawn of time, mankind have sought to make things smaller...!"

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Odlično je, volim taj tip humora gde ništa nije za LOL smeh iz konzerve, ali je prepuno neprepričljivih sitnica koje prave jako zabavnu atmosferu.

Meni smešno svaki put kad čujem kako Erlich izgovori Aviattto  :D

 

A odvratni tech žargon je posebna priča, "making the world a better place" :lol: I onaj uvod kad priča o novom standardu kompresije: "Since the dawn of time, mankind have sought to make things smaller...!"

Krajnje he vrijeme bilo da neko ismije IT bagru! :D

Link to comment

Gledaš li 100?

Ako da, šta misliš, odustao sam već kod prve, imam previše obaveza da bih se luksuzirao dajući šansu nečemu takvom...

 

Nešto zadnjih par godina svake sezone izađe par serija na taj model. A meni baš bilo pri srcu ono sa dinosaurusima pre par godina, iako plitko i ubiveno pre svega kriminalnim scenarijom, ipak mi se svidelo, od ovih novih apokaliptičnih ama baš ništa.

Link to comment

Gledaš li 100?

Ako da, šta misliš, odustao sam već kod prve, imam previše obaveza da bih se luksuzirao dajući šansu nečemu takvom...

 

Nešto zadnjih par godina svake sezone izađe par serija na taj model. A meni baš bilo pri srcu ono sa dinosaurusima pre par godina, iako plitko i ubiveno pre svega kriminalnim scenarijom, ipak mi se svidelo, od ovih novih apokaliptičnih ama baš ništa.

Odgledala sam dve i to je to. Đubre teško. 

 

Od tih tkz.apokaliptičnih i postapokaliptičnih, odgledala sam jedino Helix, koji je neočekivano dobio i drugu sezonu. Cela prva sezona je mogla da se vsvede na dve do tri epizode. Sve ostalo je traćenje vremena.

Edited by Arkadija
Link to comment

Evo nekih novih serija koje kreću ovog leta, možda neka bude i gledljiva: 

 

http://www.tv.com/news/10-most-anticipated-new-shows-summer-2014-140071311803/

 

100% gledam Strain, pošto sam čitao knjige i mislim da to može da se lepo prenese. Super je ideja o parazitskim vampirima, bez ikakve romanse ili privlačnosti. I super je klaustrofobično i napeto i jezivo i moglo bi da ispadne baš super.

Gledam i Leftovers, sve do kraja, znam se i neću moći da odolim.

Probaću i Extant, a ostalo na prepopruku.

 

Meni je Helix tačno na pola postao super i tih poslednjih 6-7 epizoda je bilo baš strava.

Link to comment

e narode, valja li Turn?

 

Zasad ne bih imao neke bitnije zamerke. Ne znam kakva je istorijska podloga, verovatno samo okvirna.

Odličan je intro, malo retro. Videćemo kako će da završe sezonu, ima još 3 epizode.

Link to comment

Čekam da otvore trafike i kupim S01E09 Crisis.

( btw, Racheal Taylor mi, nakva kaka je, bez poprsja™ i to, deluje mladje od ćerke joj)

 

Do tada, gleam Gang Related.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...