Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja probao i ono đubre od Camelota da gledam zbog Eve Greene, probaću i to...

 

Ma, Penny je očigledno šest klasa iznad Salema, Kamelota, Drakula, kuraca, palaca. Neuporedivo, liga iznad, ozbiljna serija.

Link to comment

Kraj 19. veka u Londonu, neka ekipa okuplja razne ljude da jure neke članove familije koji su nestali. Jure vanpire/mumije, koji su nadrkani, a u ekipi koja se okuplja su neka imena koja znamo od ranije.

 

Nije Grimm, nije Dracula, mnogo je bolje i na višem je nivou. Opšta izvedba je malo čudno, malo bizarno, malo iščašeno, ali lepo uklopljeno.

 

Probaj. Verovatno ti se neće svideti, ali probaj.

 

Zaboga Lrde, ovo je preslikani The League of Extraodinary Gentlemen, kako ti je promakla 1 takva paralela pri predstavljanju serije? :D

 

Ova prva epizoda... pa onako, mestimicno smaraju s dugim scenama bez dijaloga, klisea malo previse za moj ukus, horor elementi ne preterano uspesni, sve u svemu - nije lose! Probacu malo da ispratim, rdjavije™ od onog LOEG filma ne moze biti.

Edited by Calavera
Link to comment

Počo novi dzek bauer

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

Počeo je 5 maja. I to su bile dve epizode :jednazadrugom:

Just-for-the-record

 

a što se tiče tih grešaka, preporučujem SwiftKey

Link to comment

Jbga ja sinoć gledao premijeru na foxu. Što je najgore ni na torentima ga nisam vidio. ..

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

Link to comment

Zaboga Lrde, ovo je preslikani The League of Extraodinary Gentlemen, kako ti je promakla 1 takva paralela pri predstavljanju serije? :D

 

 

E jeste, ali ja nisam neki preterani fan Lige, pa eto.

 

I nek javi neko kakva je Rozmarina beba. Ne moram ja sve da gledam.

Edited by Lrd
Link to comment

Kako nema, ja "kupio" još prošle nedelje...

Ja bre nisam video. I nisi trebao ovo da.mi kažeš posto sam rešio da gustiram 24 preko TVa. :(

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

Link to comment

@steins

 

I ja sam se nameračio, međutim ispalio sam se kad sam video 7 maja da je 5og počela sezona. Uz dva klika 1 2  nađoh epizode na onom što :šutadupe: sajtu

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Kako sam ja razumeo 24 ima 12 epizoda ali će pokriti 24 sata - a prvih valjda 8 ili možda čak i 10 će biti sat za satom a onda će biti pauza u satima do prestalih par epizoda koje su opet sat za satom.... ako je stvarno tako to meni nije loša ideja ako je priča recimo na tri lokacije između kojih se putuje po par sati u realnom vremenu, taman da se izbace filler epizode tj. dodatne nepotrebne subplotove :)

Link to comment

Odgledala obe epizode Penny Dreadful, šta ja znam onako. Malo Egipatske knjige mrtvih, malo Amona Ra, malo Viktora Frankenštajna i Dorijana Greja, prizivanja duhova i artističkih horor scena koje su tako popularne u serijama unazad dve -tri godine, plus egzodus glumaca sa filma na televiziju. Onako, možda odgledam još jednu da vidim šta će biti dalje. 

Link to comment

 

It's May, and that can mean only one thing - it's time to start saying goodbye to some of our favorite Network shows.

This years round of cancellations has thrown up relatively few surprises, but there are still some big names and veteran shows that we sadly won't be seeing next season.

Once Upon a Time in Wonderland, Believe, Almost Human and The Tomorrow People - all expected to be break-out hits - are to go, with varying degrees of fanfare. Wonderland will survive in part, with some elements being spun back into it's parent show Once Upon a Time, notably Michael Socha's Knave of Hearts, who's set to make the move to Storybrooke next season.

Big name comedies are going, too. Sophomore The Neighbors leaves our screens, as does Raising Hope after four seasons. Cult hitCommunity hasn't made it to a surprise sixth season, nor has Trophy Wife found it's way to a second. This year also saw the early loss of several star-vehicles, with Super Fun Night, The Crazy Ones, Sean Saves the World and The Michael J. Fox Show all failing to make it to the fall. Suburgatory, the third-season veteran, though recently cancelled by ABC, is reportedly in talks to continue on another network, so may yet survive.

The full list of cancellations by Network is below:

ABC

The Assets, Back in the Game, Betrayal, Killer Women, Lucky 7, Mind Games, Mixology, The Neighbors, Once Upon a Time in Wonderland, Suburgatory, Super Fun Night, Trophy Wife

CBS

Bad Teacher, The Crazy Ones, Friends with Better Lives, Hostages, Intelligence, We Are Men

Fox

Almost Human, Dads, Enlisted, Raising Hope, Rake, Surviving Jack, The X Factor

NBC

Believe, Community, Crisis, Dracula, Growing Up Fisher, Ironside, The Michael J. Fox Show, Revolution, Sean Saves the World, Welcome to the Family

CW

The Carrie Diaries, Star-Crossed, The Tomorrow People

 
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...