Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

uf, al ce biti razocaranih...

:lol:

... naivčina kao što je Lrd.

 

Još jedna iteracija Konstantina gde humor teži nuli, ali zato je Chosen-One-ština nabudžena do maksimuma? Pass!

Link to comment

Moguće je da ja vidim što želim da vidim, englesku ciničnu i blaziranu olupinu sa manjkom emocija, ali čim uspem da svoje želje projektujem na vizuelno, ja zadovoljan.

Link to comment

 

Inače, ovo je linija Konstantina kako ga ja zamišljam ekranizovanog za širu publiku.

 

 

+1

 

s tim što bi Sting ipak privukao još širu publiku, koja bi potom otkrila i strip

...maštam ja

Link to comment

Za Davinči forum kaže da je smor i da može da se preskoči bez brige da propuštaš nešto "grande"

Crisis, meni deluje kao skroz OK, poskidao prve dve tri epizode, koje naravno neću pogledati u bližoj budućnosti.

 

 

Elem kad sam već na ovoj temi

Dajte spisak svih serija svih "produkcijskih kuća" on neke 2005e. Neko je vać "prosledio" takav link ali to je bilo davno.

 

Hvala.

Link to comment

 aj bmliga ni meni nešto taj davinči nije bio interesantan na prvu, al sam uhvatio par epizoda na Foxu pa me zaintrigirao. Manje više isto ko i Crisis....

Link to comment

Ima li neko neku preporuku za skandinavski noar ili nešto drugo (ne računa se Valander, Ubistvo, Bron, Those who kill i Borgen)?

Link to comment

Pa ovaj Penny Dreadful je suuuupeeer!

 

Mislim, nisam sasvim osvojen da otvaram zaseban topik (Kavalera i Mekkkejb zaspali valjda), ali ovo je ozbiljna serija, bez lažnosti i gluposti, bar sudeći po prvoj epizodi. I za razliku od mnogih stvari koje gledamo, ova je zahtevna, odnosno, traži od gledaoca. Nastaviću svakako da gledam. Ova premijera je bila epska, stvarno, po svemu što se dešavalo i kako se razvijala priča.

 

Predstavu nemam u kom pravcu će ovo da ode, ali sam kupio kartu i idem.

Link to comment

Pa ovaj Penny Dreadful je suuuupeeer!

 

Mislim, nisam sasvim osvojen da otvaram zaseban topik (Kavalera i Mekkkejb zaspali valjda), ali ovo je ozbiljna serija, bez lažnosti i gluposti, bar sudeći po prvoj epizodi. I za razliku od mnogih stvari koje gledamo, ova je zahtevna, odnosno, traži od gledaoca. Nastaviću svakako da gledam. Ova premijera je bila epska, stvarno, po svemu što se dešavalo i kako se razvijala priča.

 

Predstavu nemam u kom pravcu će ovo da ode, ali sam kupio kartu i idem.

 

 

Daj neki info o čemu se radi i kako to sve deluje, ovo što si napisao nam ne znači ništa jer se oduševljavaš svakom drugom serijom.  :fantom:

Link to comment

Jeste 12 epizoda. I posle prve dve ne umem da odlučim da li je to dobro ili loše. Ako bude ovako kuvalo svih 12 epizoda onda će ovo biti najbolja sezona. Opet, postoji neki razlog zašto se serija zove 24. Menjanje koncepta je zajebano stvar. Čitam po ne tu komentare da će se ovako izbaciti one bočne priče koje su kao najslabija karika serije. Problem je sto 24 nema.sporedne priče - ima nekoliko početaka koji se do sredine sezone Izprepliću i onda kreće grudanje.

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

Link to comment

Daj neki info o čemu se radi i kako to sve deluje, ovo što si napisao nam ne znači ništa jer se oduševljavaš svakom drugom serijom.  :fantom:

 

Kraj 19. veka u Londonu, neka ekipa okuplja razne ljude da jure neke članove familije koji su nestali. Jure vanpire/mumije, koji su nadrkani, a u ekipi koja se okuplja su neka imena koja znamo od ranije.

 

Nije Grimm, nije Dracula, mnogo je bolje i na višem je nivou. Opšta izvedba je malo čudno, malo bizarno, malo iščašeno, ali lepo uklopljeno.

 

Probaj. Verovatno ti se neće svideti, ali probaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...