Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

 

ijaoo kako ste me obradovali  :) ma bice ovo super, ben je doktorirao u southland-u, bice sjajan ovde.

 

 

Ne vredi, fale tu uniforma i patrolna kola da bi se gledalo, nekako mi Ben u onom odelu smesan :P

 

posle odgledane druge epizode i dalje mislim da zaslužuje pažnju

 

Prey

 

http://www.imdb.com/title/tt3315020/?ref_=nv_sr_1

 

"On the run accused of a terrible crime, Manchester Detective Marcus Farrow..."  

 

 

OK, I'm in.   :D

Edited by ducca
Link to comment

Pa ja nisam znao da se ovo sprema! Jao, ko će da dočeka sad! Je l' se drži mitosa ili ponovo nešto izmišlja? Mislim, nije da je neki mitos, ali me zanima da li ima šanse da postane zvanični deo univerzuma.

 

 

Meni deluje super, mada ja sam tu krajnje neobjektivan. A i seriju je pisao tvorac Rima, pa zaslužuje kredit. Mislim, ja ću je svakako gledati, pa i da je najveće đubre.

 

ako je heler citao dole pomenuti gotham central, onda mora da valja. moj momak bru i greg rucka su napravili noar savrsenstvo, betmen je nebitan.

 

 

da da, nadamo se svi tome  :) Ben Mekenzi je vec hintovao da mu je Gotham Central jedno od glavnih stiva za pripremu.

 

samo mi je malo frka sto gordona stalno zamisljam kao mladog gerija oldmana :D snaci ce se momce serman, ali mi se nista ne svidja ova koperton klinka kao selina. mnogo je barbikasto-biberovska, nema strit-kred.

Link to comment

Pokušao sinoć Salem i stao posle pola epizode. Skinuo sam i drugu epizodu pa ću ipak nastaviti danas radi konačnog utiska. 

 

Za sada, veoma veoma mršavo. Gluma je jeziva. Razmaziše nas televizijski kvaliteti koje inače gledamo.

Link to comment

Pokušao sinoć Salem i stao posle pola epizode. Skinuo sam i drugu epizodu pa ću ipak nastaviti danas radi konačnog utiska. 

 

 

To je ono kad Endi priča: Prva dva puta kada sam gledao Expendables 2 bio mi je bezveze, 4, 5 i 6 su bili podnošljiviji, ali sam posle 19. gledanja shvatio - stvarno je bezveze film.

Link to comment

Zna li se ko će da menja Kolbera?

 

the-daily-show-s-larry-wilmore-to-live-l

On Comedy Central it will be “The Minority Report” and the host will be the “senior black correspondent” from “The Daily Show” — otherwise known as Larry Wilmore.

Comedy Central has concluded a deal with Jon Stewart’s production company, Busboy Productions, to create the follow-up show to the Emmy-winning “Colbert Report,” which will be coming to an end in the next year when its star, Stephen Colbert, leaves to succeed David Letterman on CBS’s “Late Show.”

Link to comment

Ufff... meni je Larry Wilmore ubedljivo najneharizmatičniji od svih Stewartovih minjona™. Ako su se već ugovorom obavezali da nekom iz te ekipe daju novu emisiju, bolje da su izabrali... bukvalno bilo koga drugog.

Link to comment

Mene je Colbert opasno smorio u poslednje vreme sa svojim dosadnim izborom tema i gostima, tako da će Leri biti fino osveženje.

Link to comment

U drugoj epiodi Salema jedan od glavnih likova kaže drugom: nikad nisam video toliko razuma i sranja, istovremeno, u jednom čoveku.

 

Ni ja nisam video ovoliko gotivnosti i gluposti, istovremeno, u dve epizode. 

 

Glavna veštica je dobra riba ali kontam da je imala i boljih nastupa, tako da... Napuštam ovaj Salem.

Edited by McCabe
Link to comment

Mene je Colbert opasno smorio u poslednje vreme sa svojim dosadnim izborom tema i gostima, tako da će Leri biti fino osveženje.

Meni vec u zadnje vreme mnogo ide na zivce i bolje sto ga menjaju  :ph34r:

Link to comment

 

Uf, valjda je jedini konstantin sa keanuom... Nece se ovo na zalost gledati, negativno me zrace ovi glumci, pogotovu riba ala zoe deshanel i keti peri..3 dana nesrece kad ih vidim

Link to comment

 

Meni ovo deluje carski! Osim onog dela sa njaanjaa muzikicom. Samo se brinem da mu nisu izbacili cigarete, ali izgleda da je to najveći greh.

Inače, ovo je linija Konstantina kako ga ja zamišljam ekranizovanog za širu publiku.

 

Joj, sad sam se primio i jedva čekam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...