Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ebo vas IT Crowd i mene zajedno sa vama kad sam skidao odmah dve sezone, špica je jedino šta mi se dopalo.Dobro, kenjam, ima tu i tamo dobar fazon, ali sve zajedno deluje kao malo ređa supa - treba dosta da se srče dok se ne dođe do rezanaca.Otprilike kao Black Books.

Link to comment

Pocela 6-a sezona 'Entourage'. :) 'The philanthropist' poprilicno smara, a 'true blood' se pretvara u electric blue sa vampirima... uzbudjen™ sam zbog toga.

Link to comment

Lie To Me je bash super. slistio sam sezonu za 3 dana. kad se nastavlja to? [ako se uopste nastavlja, ne bi me chudilo da ukinu]

Link to comment

Da, izgleda da je od druge sezone True Blood počeo Vuk Bojović da režira i pravi intervencije po scenariju. Posle čoveka-psa i čoveka-bika treba da na teren istrče i čovek-panda i kentauri. Vampiri mu tu dođu kao prolazna zanimacija.

Link to comment
Lie To Me je bash super. slistio sam sezonu za 3 dana. kad se nastavlja to? [ako se uopste nastavlja, ne bi me chudilo da ukinu]
Dobili su (mislim) 12 epizoda 2. sezone jos u Maju. Meni se 'Lie to me' uopste ne dopada. Mislim da je CBS uscedio law enforcement temu do maximuma... u svakom kontekstu. Doduse, odgledao sam samo 4 epizode. :unsure:
Link to comment
Lie To Me je bash super. slistio sam sezonu za 3 dana. kad se nastavlja to? [ako se uopste nastavlja, ne bi me chudilo da ukinu]
I meni je baš :wubislav: serija, meni ostale još 3 hepizode, ograničavam se samo na maximum 2 epizode/dan
Link to comment
Dobili su (mislim) 12 epizoda 2. sezone jos u Maju. Meni se 'Lie to me' uopste ne dopada. Mislim da je CBS uscedio law enforcement temu do maximuma... u svakom kontekstu. Doduse, odgledao sam samo 4 epizode. :unsure:
true, serija o genijalnim detektivima, matematicharima koji pomazu pri rjesavanju zlochina, profajlertima isl. ima previshe. uglavnom ih ignorishem [CSI sam gledao samo u pocetku, originalni, lasvegashki]. lie to me nije u sustnini nista spektakularno niti narochito drugachije, ali ipak mi se svidja. valjda mi je samo zanimljiviji nachin raskrinkavanja zlocinaca, to 'chitanje' lica i te zaebancije. plus je tim roth super.
Link to comment

ali problem sa lie to me lezi u tome sto su uspeli sve fazone i fore da natrpaju u prve cetiri epizode. onda kubure sa pricama do kraja sezone i predstavljaju history and issues glavnih karaktera. sto je shitty. tek je prva sezona. jbg, meni malo bilo dosadno, ali sam odgledala.sto se tice nove sezone weeds... meni mnogo bolja nego prethodna, za sada. par puta sam se, cak, nasmejala.a true blood.. pa glupi dzejson i lafajet mi trenutno najzanimljiviji. suki mi i dalje neverovatno iritantna.

Link to comment

nidje veze te prejadne patetike sa umetnosccu prikaza psihopata iz dzerzija. ne uzimaj sopranose u usta olako

Edited by Hustler
Link to comment

Filipe, jesi li gledao 'crusade'? U opisu na tv.com kaze da je spin off 'Babylon 5'. Glavne uloge - Gary Cole i Jin is 'Lost-a'.

Edited by mandingo
Link to comment
Filipe, jesi li gledao 'crusade'? U opisu na tv.com kaze da je spin off 'Babylon 5'. Glavne uloge - Gary Cole i Jin is 'Lost-a'.
Naravno, ali to nema svrhe gledati. Radi se o spin-ofu Babilona 5. Premisa je sledeća (uvod u seriju je film Babylon 5: A Call To Arms). Draak-ovi su napali Zemlju u osvetničkom suicidnom napadu i uspeli da doćeraju brodove sa smrtonosnim virusima do planete (tokom svemirske bitke koja je verovatno najbolja i najlepša svemirska bitka u istoriji pokretnih slika :) ). Kako nisu imali vremena da usavrše virus za ljudsku biologiju, trebaće 5 godina da virus pobije kompletno stanovništvo Zemlje. Direktiva je sledeća: Zemlja se stavlja pod karantin, niko ne sme da uđe ni izađe, svi svemirski narodi se mole da pomognu kako znaju i mogu, a brodovi koji su se u tom trenutku zatekli van domašaja virusa imaju samo jedno naređenje - pronaći lek za virus.Elem, tu kreće petogodišnja misija jednog mnogo jakog broda, koja se međutim prekida posle 13 epizoda jer su producenti kreteni, žene su im drolje, a ćerke fukse. Tražili su raznorazne gluposti i umetanje kojekakvih idiotizama, pa je Straczynski, autor Babilona 5 i Crusade-a rešio da batali kompletan projekat jer više nije mogao da ih trpi. Priča jedva da je započeta, ali jednostavno nema poente gledati. Šteta, jer je tu bilo dosta o Tehnomagovima iz Babilona, a bilo bi zanimljivo videti na koji bi način Straczynski uradio "startrekovsku" seriju fokusiranu na avanture jednog broda. Film A Call To Arms se sa druge strane može pogledati, jer je odličan, premda oni koji nisu gledali Babylon 5 ništa neće razumeti. Nažalost, nema poente gledati Crusade, osim eto ako je neko baš fan Babylon 5 pa ga zanima na šta je to moglo da liči. Edited by Filipenko
Link to comment
Sons of Anarchy - super!Nisam gledo seriju jos od Sopranosa... a ovo su kao Sopranosi, na motorima. Kupicu motor, kad budem imo love.
Kad smo vec kod Sopranosa, poceo sam da gledam ponovo od prve sezone. Malocas je bio Pine Barrens, kad jure onog Rusa po sumi.He's a fuckin' interior decorator. He killed 16 Czechoslovakians300px-Sopranos_ep311.jpgGenijalno :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...