Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Stvar je u tome kako uciniti ovo zanimljivim bez pojavljivanja Batmana ikada u seriji (sto je navodno ideja i plan). 

 

Izvodljivo je to, videti pod Gotham Central. Dobro, tamo se veliki sismis pojavljivao tu i tamo, ali dovoljno sporadicno da je cela stvar mogla da funkcionise i skroz bez njega. Ovo je nesto na tu foru, koliko vidim.

Edited by Calavera
Link to comment

Izvodljivo je to, videti pod Gotham Central. Dobro, tamo se veliki sismis pojavljivao tu i tamo, ali dovoljno sporadicno da je cela stvar mogla da funkcionise i skroz bez njega. Ovo je nesto na tu foru, koliko vidim.

 

da da, nadamo se svi tome  :) Ben Mekenzi je vec hintovao da mu je Gotham Central jedno od glavnih stiva za pripremu.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Kolko ja shvatam, Gotham  će biti serija o Betmenu bez Betmena, sa akcentom na događaje između ubistva Vejnovih roditelja i prve  pojave heroja zaštitnika. Znači jedno 20 godina bez Betmena. A glavni junak će biti policajac koga u filmu glumi Gari Oldam , a ovde ovaj dečko iz Southlanda.

A pojavljivaće se i neki likovi koji će kasnije izrasti u prave negativce. 

 

Meni to liči na "hajmo da namlatimo puno para na staru foru, ali umotanu u novi i lepši šareni papir"

Link to comment

Meni to liči na "hajmo da namlatimo puno para na staru foru, ali umotanu u novi i lepši šareni papir"

Naravno, za razliku od svih 86 iteracija Šišmišmen filmova koji su... ovaj... imali nešto novo da kažu?

Link to comment

Naravno, za razliku od svih 86 iteracija Šišmišmen filmova koji su... ovaj... imali nešto novo da kažu?

 

A milijarde samo kaplju. 

Link to comment

Kolko ja shvatam, Gotham  će biti serija o Betmenu bez Betmena, sa akcentom na događaje između ubistva Vejnovih roditelja i prve  pojave heroja zaštitnika. Znači jedno 20 godina bez Betmena. A glavni junak će biti policajac koga u filmu glumi Gari Oldam , a ovde ovaj dečko iz Southlanda.

A pojavljivaće se i neki likovi koji će kasnije izrasti u prave negativce. 

 

Meni to liči na "hajmo da namlatimo puno para na staru foru, ali umotanu u novi i lepši šareni papir"

 

Naglasio bi samo da ova serija nece imati veze (dakle nece biti deo nekog sireg sinematsko-televizijskog kontinuiteta) ni sa jednim od prethodnih ili aktuelnih/buducih filmova i serija iz DC univerzuma. Warner/DC izgleda nece mnogo da se opterecuje stvaranjem i kontrolisanjem nekog objedinjenog univerzuma kao sto to radi Marvel. Arrow i Flash ce biti povezani, jer ih radi ista produkcija (CW), ali nece imati veze sa Gothamom (koji radi FOX). Takodje, Alfreda ovde igra Sean Pertwee, a u nastavku Man of Steela/buduci Justice League igra ce ga Jeremy Irons, a jos se ne zna ko ce igrati Gordona, itd. 

 

Ova serija Konstantin na kojoj se upravo radi takodje ne bi trebalo da ima veze ni sa ovim serijama, ni sa Justice League Dark filmom koji priprema Guillermo del Toro (u kome bi trebao biti i Konstantin). Dakle, opustite se i gledajte sv to bez opterecivanja.

 

 

A milijarde samo kaplju. 

 

Neka im kaplju, dokle god izbacuju kvalitetne ili makar pristojno kvalitetne proizvode, ne mozemo kukati na bas sve nepravde ovoga sveta  -_-

Link to comment

Naravno, za razliku od svih 86 iteracija Šišmišmen filmova koji su... ovaj... imali nešto novo da kažu?

redovno zanovetalo <_< kao nista ne valja, a siguran sam da ces prvi uzeti da gledas!

Link to comment

Jeste, lud sam da gledam Batman prequels :lol: Jedva sam se naterao da odgledam onog nesrećnog Dark Knighta do kraja...

Link to comment

Jeste, lud sam da gledam Batman prequels :lol: Jedva sam se naterao da odgledam onog nesrećnog Dark Knighta do kraja...

 

 

Meni Dark Knight 2 i 3 njesra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...