Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

To bese ide vikendima na HRT ili sam pomesao?

 

Petkom na HRT2, u standardnom terminu za britanske serije (taj termin im traje već skoro deceniju)...

Link to comment

kraj druge sezone Vikinga... Floki je jebac keve :Hail:

 

не знам, мало ми је то пренатегнуто испало, саће вас шокирамо фазон, ајд и то што је и жену лагао, али чему је требала та сцена са ролом и ако су знали шта се спрема, што су допустили да им толико људи изгине и што је роло остављен сам... али брутална сезона свакако

Link to comment

Petkom na HRT2, u standardnom terminu za britanske serije (taj termin im traje već skoro deceniju)...

To im se zove Krimi petak, prvo ide film od osam, onda idu dve serije. Trenutnn Vera i Criminal minds.

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Sada se tako zove, ali skoro deceniju petkom uveče idu britanske serije, ovo ostalo je mlađe od onoga što sam napisao...

Link to comment

не знам, мало ми је то пренатегнуто испало, саће вас шокирамо фазон, ајд и то што је и жену лагао, али чему је требала та сцена са ролом и ако су знали шта се спрема, што су допустили да им толико људи изгине и што је роло остављен сам... али брутална сезона свакако

jeste malo prenapregnuto, ali meni to nekako ide uz seriju. za Rolloa kapiram da je trazio da ostane sam, cast, obraz, niko nece moju bulju da brise i slicna sranja. to mi nekako ide uz Vikinge... jedino me nervira sto nisu Siggy naboli. i lik i glumica su uzasno iritantni

Link to comment

Naravno da ce (F)Loki lagati zenu. Nije ona shield-maiden vec oslobodjena robinja mekog srca. Nesto bi sigurno krenulo naopako.

Link to comment

peaky blinders tom hardy je u celoj drugoj sezoni, jos se krcka oce li i trecu da potpise. nadam se da nece doci kao zamena kilianu

Edited by mustang
Link to comment

Continuum mi je i dalje najbolja serija koju gledam, odličan scenarij, evo izašla još jedna odlična epizoda

 

a kao glavna režiserka serije izgleda da se profilirala Amanda Tapping  :lol:

Link to comment

Continuum mi je i dalje najbolja serija koju gledam, odličan scenarij, evo izašla još jedna odlična epizoda

 

a kao glavna režiserka serije izgleda da se profilirala Amanda Tapping  :lol:

 

Jel to beše glumica iz Stargate ?

 

edit: Vidim da jeste. Pa šta da se radi, ne može se biti akšn vumen sa 5 banki 

Edited by Arkadija
Link to comment

 

Pa ja nisam znao da se ovo sprema! Jao, ko će da dočeka sad! Je l' se drži mitosa ili ponovo nešto izmišlja? Mislim, nije da je neki mitos, ali me zanima da li ima šanse da postane zvanični deo univerzuma.

 

Nesto mi ne obecava ali dobice sansu da se zapati.

 

Meni deluje super, mada ja sam tu krajnje neobjektivan. A i seriju je pisao tvorac Rima, pa zaslužuje kredit. Mislim, ja ću je svakako gledati, pa i da je najveće đubre.

Link to comment

Sto se mitosa tice, hmm, pa recimo ova sto je igra Jada Pinkett Smith (izgleda jedan od glavnih negativaca) je nov lik, kreiran za seriju. Opet, jasno je da ce se drzati najosnovnijih elemenata. Ali imaju dosta prostora, jer generalno taj deo Bruce Wayneove biografije nije nesto razvijen do detalja, tj. uvek je podlozan reinterpretacijama. 

 

Stvar je u tome kako uciniti ovo zanimljivim bez pojavljivanja Batmana ikada u seriji (sto je navodno ideja i plan). Drugo, jedna od osnovnih stvari u mitosu je pitanje kad i zasto krece (stvarno) sranje u Gothamu, tj. da li je pojavljivanje Batmana u stvari okidac za ludilo, ili je on reakcija na postojece stanje. Kako ce se to ovde hendlovati, s obzirom na to da cemo videti mnoge poznate negativce (u njihovim ranim fazama doduse), mene najvise zanima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...