Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

da li ima neka serija poput southland, luther, bron koja se trenutno daje? (gledala sam prvih tri one skandi serije gde je detektivka glavni lik...ali mi je to dosadno)

Link to comment

da li ima neka serija poput southland, luther, bron koja se trenutno daje? (gledala sam prvih tri one skandi serije gde je detektivka glavni lik...ali mi je to dosadno)

 

Nije ništa slično, ali probaj Fargo. A ovih Engleza srodnih Luteru imaš na lopate.

Link to comment

^

pojavile su se dve engleske serije koje obećavaju (videla sam po jednu epizodu):

 

happy waley

pray

Link to comment

pa daj neki od tih engleza a da nije sherlok (!!!() ubise me sa smaranjem...nesto sto je kratko/slatko/dramaturski sublimarno :)

 

bacicu pogled na fargo, thx

Link to comment

pa daj neki od tih engleza a da nije sherlok (!!!() ubise me sa smaranjem...nesto sto je kratko/slatko/dramaturski sublimarno :)

 

bacicu pogled na fargo, thx

 

Whitechapel je moja omiljena, ali tu ima zdravih primesa horora. Ostalo Shadow Line, Above Suspicion, Vera, na primer.

 

Mammy, javljaj obavezno kako se razvijaju te dve.

Link to comment

Vera je moja,trenutno najomiljenija britanska serija.

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Vera je moja,trenutno najomiljenija britanska serija.

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

 

A Vera je keva kević, nema tu šta. Meni je to ono osnovno pravilo: ako luba preporuči, bespogovorno se gleda.

 

Kakav je Fargo ? o cemu se radi ?

 

Ne može se tako lako opisati. Uglavnom, neka američka nedođija zimi sa vrlo živopisnim likovima i sve je jako surovo.

Link to comment

Vera je moja,trenutno najomiljenija britanska serija.

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

To bese ide vikendima na HRT ili sam pomesao?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...