Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Je li gledao ko od vas Hunted?

http://www.imdb.com/title/tt2069449/

 

Meni savrseno legla, ali vidim da se nece nastavljat' izgleda :(

 

 

Послато са ME173X уз помоћ Тапатока

 

Gledo ja, bila je kuljikava, ali ništa posebno.

 

prati li neko Legit?

druga sezona zaključno sa poslednjom epizodom se ozbiljno približava Louie carizmu.

 

Teške reči, prijatelju. Teške reči.

 

pocelo je pocelo je :) mozda ocekujem previse pa mi za sad [uopste] nije lose

 

Zar nije to trebalo u maju da počne? Ne znam da li da gledam sada pilot ako je leakovao, jer ako mi se svidi, moraću dugo da čekam. :(

Link to comment

Teške reči, prijatelju. Teške reči.

meni je louie najbolja serija koja se trenutno prikazuje, a legit sam na pola prve sezone čak mislio da ću i bataliti, ali sam srećom nastavio da gledam drugu sezonu jer je jim jefferies, poput sikeja, bukvalno svakom epizodom sve bolji i sada već ubija u tom žongliranju crnilom, humorom i heartbreak momentima.

Link to comment

gledala ovaj sto je hippie preporucila :)

 

okej je za pocetak, uzdam se u glumce, mislim da je odlicna postava i volela bih da je bolje iz epizodu u epizodu. ne znam zasto su pauci postali toliko popularni u serijama.....meni muz ne da da se otarasimo johnnija -kucni kalifornijski pauk, siri svoj cosak dodje do pola dnevne sobe pa mu sjebem kucicu kad cistim kucu. taman da ima cime se da se bavi onako nervozan.

Link to comment

slazem se mustange, sasvim okej pocetak.. ja to odma overila.. trebalo bi da krene jako kasnije......ne znam zasto su vech sad pustili citavu prvu epizodu preko jutjuba.. i to misim da je ofišl penny dreadful kanal... kako god, kasnije il ranije, u svakom slucaju ceka se

Link to comment

ozlojedjen sam novom Kalifornikacijom...:angry:

 

em Henk vozi glanc novi ferari, em mu je kosa upadljivo farbana - jbte počinje da liči baš na one likove koje kroz celi serijal podjebava...

 

zbog prethodnih epizoda ću odgledati ovo, ali osim onog lika iz Sopranovih, meni svi počinju da idu na pišni živac....

Link to comment

slazem se mustange, sasvim okej pocetak.. ja to odma overila.. trebalo bi da krene jako kasnije......ne znam zasto su vech sad pustili citavu prvu epizodu preko jutjuba.. i to misim da je ofišl penny dreadful kanal... kako god, kasnije il ranije, u svakom slucaju ceka se

obzirom da do tebe mozda sam jednom ukrstila trenutak sa trejlerom, mislim da je u pitanju marketing jer ne vidim da su se bacili na bilborde i stampu. danas je mnogima jutub TV, meni na primer, tako da mi je leglo ko budali samar :)

 

sladak dzos don't you agree :)) i ona :) secam se josha jos dok je bio dete i u sjajnoj treserici koju volim da gledam the faculty :)

Link to comment

ti i ja se vazda ne slazemo al s time smo okej i toe bitno... daklem Dzosh i nije bas moj tip, iskreno  :D al mi bar nije antipatican ko Dikaprio...... volem Evu i za njega i za.. citavu ekipu, sve zajno

Link to comment

Valja li cemu Magic City?

 

Vini bi verovatno zamerio autentičnosti sporednijih ženskih likova vezano za period u kome se radnja serije događa...

Link to comment

ti i ja se vazda ne slazemo al s time smo okej i toe bitno... daklem Dzosh i nije bas moj tip, iskreno  :D al mi bar nije antipatican ko Dikaprio...... volem Evu i za njega i za.. citavu ekipu, sve zajno

 

 

da :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...