Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Zar je to tebe ikad sprečilo da nešto gledaš?  :D

 

Evo, i to se desilo. :D

Preseli su mi ovi prelepi i prenegovani ljudi iz 17. veka sa ovim debilnim akcentima i fejk...svime.

Link to comment

Valjda kapiraš da je post kukanje jer nema šanse da se postigne da se gleda to sve, a ne hvaljenje da sam za sat i po odgledao 6 epizoda nekih serija. :)

Link to comment

Valjda kapiraš da je post kukanje jer nema šanse da se postigne da se gleda to sve, a ne hvaljenje da sam za sat i po odgledao 6 epizoda nekih serija. :)

 

Da, naravno, nego vidim kukaš što treba da se gleda Salem, pa reko da nisi pogledao i zaključio da je vredan kukanja.

Link to comment

:D:D:D:D

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

A ja se akao po pomoravlju...Kako se emituje?Svaki dan?

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

ogledala prvu epizodu mammon

 

mora da ce da se zavrsi ko nevidjeno sranje kad je prva epizoda ovoliko uzbudljiva. 

 

odgledala i sledece tri, ukupno cetiri. i dalje napeto, ubistva, samoubistva, politika, misterija, biblija, novinar, hakerka s mentalnim problemom, novac, svega, u najboljem skandinavskom maniru, al za promenu, na norveskom. sad me nervira sto nisam sacekala da cela serija bude emitovana na bbc4 (engleski sabtajtl), fale mi jos dve subote. toliko je komplikovano, da cu dotle pozaboravljati.

i dalje mi se cini da s ovako super zapletom i pricom nema sanse da rasplet ne bude sranje. nesto ko tru detektiv, kolko sam razumela. 

Link to comment

cemu kad mozes lepo sve da downloadujes i odgledas kad ti hoces i koliko epizoda hoces? :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...