Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Si ti od onih koji se lože na SŠA superheroje u trikoima koje ujedaju radioaktivne bube?

Hahahhahah.... Da

Gledao sam Arrow samo prvu epizodu. Serija je lepo osmisljena, ali kao i sve CW serije ima glup tok radnje.... Marvel's Agents of SHIELD je 1578845 puta bolja od Arrow-a.

Link to comment

Друга сезона Orphan Black-а креће сутра. :jerry:  

 

Мене прва сезона оставила равнодушним. Јављај каква је друга.

 

Пошто сад стварно нема шта да се гледа™ (погледао сам шест филмова јуче и данас), бацам се на Реја Донована.

Edited by Lrd
Link to comment

бацам се на Реја Донована.

 

Ja odgledao tri epizode zadnjih par dana, evo upravo se spremam i cetvrtu da gledam. Postavka je zanimljiva, ali je pisanje lose. Steta, jer je mogla biti bas kul, ovako mi dodje samo kao razbibriga, bas bas.

Link to comment

Јес, фали нешто. Дошао сам до пред крај друге и вратио се Филаделфији и анимираном Бетмену. Није крш, само ћу други пут...

Link to comment

Večeras počinje Salem. Nemam nameru da ponovo gledam veštice, a pogotovo ne opet 17. vek sa prelepim, prezgodnim ljudima sa blještavim zubima i fejk akcentima. No, ako neko pogleda i ispostavi se da sam se mega zajebao i treba da se gleda, neka javim, molim lepo.

 

Link to comment

odgledala prve dve 17. sezone sajlent vitnesa. preskocila 16. iju sta se izdesavalo. niki ostala sama, nema profesora daltona, nema harnija kaningema. ko su ove spodobe, kad su se pojavile, a ni prica nije bila neka. valjda su sve potrosili. 17. sezona!!!

Link to comment

Мене прва сезона оставила равнодушним. Јављај каква је друга.

 

Па шта да ти кажем, јаше на таласу прве. А пошто је мени прва била одлична, не буним се.  :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...