Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gleda li neko Agents of S.H.I.E.L.D.? Ja kao pratim (propustih poslednje dve), dopada mi se, nista spektakularno ali dobro izvedeno.

 

Ja gledao reklamu kad Sam Jackson kaže you need shield, oni mu ponude onaj Kapetana Amerike, on kaže ma ne taj, onaj pravi, Sky Broadband Shield, protects you from malware etc. I oni svi kažu yeeeah! :puke:

Link to comment

Gledao sam ja prvu epizodu. Osim što je naručena od CIA i NSA da opravda metode koje koriste (odmah u prvoj epizodi ugrožene patriote primenjuju waterboarding) i uveća ugled ovih razbojničkih tajnovitih organizacija, skroz je OK i gledljivo, i može da ispadne dobra serija, pogotovo što volim to istorijsko razdoblje. Pilot je bio dobar. Lika koji gleda samo svoja posla vrtlog događaja primorava da radi i sa jednima i sa drugima i sticajem okolnosti postaje simultani lojalista u očima svojih sugrađana i tajnoviti agent za potrebe kontinentalne armije, kako su se teroristi tog doba nazivali.

Link to comment

Skroz je OK. Danas ću da pogledam i drugu epizodu, nadam se da će biti na istom nivou. Naravno, uvek može da ode i nabolje i nagore, ko zna šta su isplanirali sa serijom.

Link to comment

Prvu sam odgledao i ono, kao običnom, ne preterano zahtevnom gledaocu koji nema poima o ''štajepisachteodakaže', mi je ok manje-više,

Ali drugu nisam odgledao ni do najavne špice.

 

Inače, gledam sve što nik Ajant23 preporuči glede seria.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...