Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gledao ja, iako nisam fan ni Veronike ni Kristinice™, mislim da sam od serije odustao posle prve sezone. Film je onako, baš za zaljubljenike. Beach Boys Noir. Smetalo mi je samo što pojma nemam ko je to bio ubijen, ni zašto bi trebalo da mi je stalo do nje... Ili nam je motivacija samo činjenica da je bivši dečko nepravedno optužen, a žrtva je u stvari nebitna?

Jeste, film je u sustini samo jedna produzena epizoda, tesko da moze da se puno svidi nekome ko nije gledao seriju.

Ubijena jeste lik koji se pojavljivao u seriji, mada je igrala druga glumica, ali sustinski, zanima nas zbog Logana.

 

Meni se bas svidjeo, jedino mi tuzno sto sad znamo da vise nemamo cemu da se nadamo, nece biti ni filmova niti epizoda :(

Link to comment

to si mi rekao i vec se skida, nego meni trebaju barem 3-4 koje cu da pratim paralelno.

 

 

Nema. Gledaj anime. 

 

Longmire, Almost Human, Hannibal, American Horror Story, Black Sails, Brooklyn Nine-Nine, Louie će sada da krene, probaj Turn. Alternativno, Penguins of Madagascar. I naravno, uvek je dobro pogledati Star Trek bilo koji ili Babylon 5.

Link to comment

Nema. Gledaj anime. 

 

Longmire, Almost Human, Hannibal, American Horror Story, Black Sails, Brooklyn Nine-Nine, Louie će sada da krene, probaj Turn. Alternativno, Penguins of Madagascar. I naravno, uvek je dobro pogledati Star Trek bilo koji ili Babylon 5.

:thumbup:

to mi reci, brate filipe

Link to comment

hajde preporucite neku dobru seriju. odgledao sam shameless, justified, boardwalk, gejeve na motorima...dajte nesto sto nisam gledao a da ima vise od jedne sezone, nesto dobro, kriziram.

Banshee ?

Killing ?

Link to comment

hajde preporucite neku dobru seriju. odgledao sam shameless, justified, boardwalk, gejeve na motorima...dajte nesto sto nisam gledao a da ima vise od jedne sezone, nesto dobro, kriziram.

Odgledaj Ray Donovan, ima cela prva sezona, a druga pocinje 13 jula.

Link to comment

 

Evo potamanio sam sve... Moram da priznam da su dosta unapred razmišljali i lepo spojili neke tačke iz prošlih sezona, dosta detalja ima koje su sklopili u zanimljivu celinu. Ne znam na šta misliš kada kažeš "da nisu pre par nedelja otkrili šta će biti sa mamom" tj

 

 

ja sam tek na kraju skontao da je muerto, mislio sam da je scena u krevetu bolničkom samo bolest? Šta veliš?

 

Dok sam u spoileru i gde su šanse da neko čita manje ,da kažem da sam ko poslednja sisa zabalavio par puta, a i završilo se kako sam želeo, pa mi je malo poboljšalo utisak. Ostaje šteta što je poslednja sezona sastavljena od barem 10 epizoda koje veze sa vezom nisu imale i totalno su kretenske, glupi fleshbeckovi da se ubiju minutu, pa ona sa stihovima, neopisive gluposti su napisali. Ovaj kraj pre barem 3 sezone i ukupan utisak bi bio mnogo bolji.

 

 

 

pa, tri epizode pre kraja se između redova otkrilo da će mater da umre. tad sam bio prepizdeo.

al priznajem da je bilo par emo momenata u poslednjoj epizodi.

 

 

Edited by scab
Link to comment

 

pa, tri epizode pre kraja se između redova otkrilo da će mater da umre. tad sam bio prepizdeo.

al priznajem da je bilo par emo momenata u poslednjoj epizodi.

 

 

 

 

 

U kom konkretno momentu? 

 

Realno, kada malo razmisli čovek, jeste mega glupo da 9 sezona čekaš da vidiš ko je mama i kako je upoznao da bi saznao da je opandrknula. O jbt...

 

 

Link to comment

Jeste, film je u sustini samo jedna produzena epizoda, tesko da moze da se puno svidi nekome ko nije gledao seriju.

Ubijena jeste lik koji se pojavljivao u seriji, mada je igrala druga glumica, ali sustinski, zanima nas zbog Logana.

 

Meni se bas svidjeo, jedino mi tuzno sto sad znamo da vise nemamo cemu da se nadamo, nece biti ni filmova niti epizoda :(

 

odgovaraj brzo, jel ima ronalda i koliko ima logana :D

Link to comment

hbo pusta ovih dana spojenu prvu sezonu yahoo web serije "burning love" (“feel the burn in your love areas"  :D )

parodija na bachelor reality program. odlicna je. sada trazim drugu sezonu.

ken marino je mladozenja, michael ian black domacin emisije, a pojavljuje se gomila poznatijih glumaca u sporednim ulogama (jennifer aniston, ben stiller, kirsten bell...) i nekoliko glumaca koji su sa marinom bili u meni omiljnoj party down (p&r adam scott, ryan hansen)

 

BL_GroupImage-1024x653.jpg

Edited by Takeshi
Link to comment

hajde preporucite neku dobru seriju. odgledao sam shameless, justified, boardwalk, gejeve na motorima...dajte nesto sto nisam gledao a da ima vise od jedne sezone, nesto dobro, kriziram.

Raising Hope, Miranda, Revenge, Devious Maids, Witches of East End, Modern family, Suburgatory, The Middle, Malcolm in the middle, Everybody hates Chris, Friends, Bob's Burgers, Desperate Housewives, American Horror Story, Drop dead diva, Supernatural, How i met your mother, Game of thrones, Family Guy, The Simpsons, American Dad, Bones.

Link to comment

odgovaraj brzo, jel ima ronalda i koliko ima logana :D

Ko bješe ronald?

 

Logan je u ogromnoj mjeri prisutan :)

Jedino bih volio da je bilo više Wallacea i Mac, al dobro. Makar nema Parker.

Link to comment

Glumac koji ga je igrao se ne bavi više glumom. Vratio se na studije prava i jedno vrijeme bio na praksi u Hagu :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...