Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gledao ja prvu sezonu Masters of Sex, nije loše, period drama. Nije ništa specijalno either.

okej, hvala. odgledao sam pola prve epizode i stvarno nije loše, ali ništa specijalno... ne znam da li da teram dalje, pa sam samo hteo da čujem mišljenje struke :)

Link to comment

Jel gleda neko How i meet youre mother? Na pola sam poslednje sezone, plače mi se koliko je loše. 

Odgledali mi do kraja, onako na auto-pilotu, Kad smo pogledali prethodnih osam sezona, ajd i devetu. Tu seriju je trebalo zavrsiti posle pete sezone.

Link to comment

Dobra je Veronica, prijavio vec na poslednjem filmu. Masters of Sex isto vredi gledanja.

 

uskoro cu, sigurno. sad me najvise zanima koliko ima ronalda™ i logana :wub:

 

Pa vidim da niko ne spominje, rekoh nije valjda za sramim se priznati :D Ja priznajem i dopada mi se, bas ovako kako si napisala na drugoj temi. Priznajem, prastajte, da nisam odlgedala film Avengers (nadoknadicu svakako), ali vidim da se serija nastavlja na tu pricu. Mozda stvarno fali "emocija" ali meni bas odgovara, ne bi valjalo da je drugacije.

 

ajde, ajde, pitaj sve sta te zanima, samo da znas, agent kulson, son of kul je moj oduvek. ali ne treba tu mnogo sta da se zna od pre. bio smak sveta, shield nas stiti od zla svakojakog, neki kazu totalitarno i nedemokratski, ali to je klasicni moderni libulsit, zna se da bez direktora fjurija nema mira u svetu i univerzumu, te i najtvrdokorniji asanzovci postaju deo un vojske kad to shvate.

Link to comment

Odgledali mi do kraja, onako na auto-pilotu, Kad smo pogledali prethodnih osam sezona, ajd i devetu. Tu seriju je trebalo zavrsiti posle pete sezone.

Ja počeo da ubijam vreme dok se ne kompletira justified. Čitao sam da ima rasprava oko kraja, ovo, ono, pa reko aj da vidim šta su israli. Tu sam oko petnaeste negde. 9 sezona je daleko više nego što je bilo potrebno, kada vidim Teda Mozbija, kaki mi se, majke mi, napravili su žešćeg pizdunca od čovjeka.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

How to make it in America

 

je neko gledao? Dobra je, opuštajuća. Nije omiljena, ali je dobra.

ja sam je pogledao i bila mi je odlična. pogotovo prva sezona. super uhvaćen taj njujorški mućke momenat i duh grada, kao i to grebanje za preživljavanjem i uspehom. inače, u prvoj epizodi, na onoj izložbi su zapravo bile fotke ex-beograđanina, supercara, bugija.

 

 

Jel gleda neko How i meet youre mother? Na pola sam poslednje sezone, plače mi se koliko je loše. 

ako niko ne čita, ja bih priznao da sam gledao ovu poslednju sezonu i svakom epizodom više mrzeo sebe zbog toga. retroaktivno zamrzeo i ono zbog čega sam ih nekada (možda) i voleo. da nisu pre par nedelja otkrili šta će biti sa mamom, možda bih jako popizdeo na poslednju epizodu, a ovako mi je bila samo ok. 

Link to comment

hajde preporucite neku dobru seriju. odgledao sam shameless, justified, boardwalk, gejeve na motorima...dajte nesto sto nisam gledao a da ima vise od jedne sezone, nesto dobro, kriziram.

Link to comment

hajde preporucite neku dobru seriju. odgledao sam shameless, justified, boardwalk, gejeve na motorima...dajte nesto sto nisam gledao a da ima vise od jedne sezone, nesto dobro, kriziram.

Whitechapel

Luther

Psych

 

A mozda i

The Good Wife

Newsroom

Elementary

Community

 

Ray Donovan (ima jednu sezonu)

Link to comment

da nisu pre par nedelja otkrili šta će biti sa mamom, možda bih jako popizdeo na poslednju epizodu, a ovako mi je bila samo ok.

 

Evo potamanio sam sve... Moram da priznam da su dosta unapred razmišljali i lepo spojili neke tačke iz prošlih sezona, dosta detalja ima koje su sklopili u zanimljivu celinu. Ne znam na šta misliš kada kažeš "da nisu pre par nedelja otkrili šta će biti sa mamom" tj

 

 

ja sam tek na kraju skontao da je muerto, mislio sam da je scena u krevetu bolničkom samo bolest? Šta veliš?

 

Dok sam u spoileru i gde su šanse da neko čita manje ,da kažem da sam ko poslednja sisa zabalavio par puta, a i završilo se kako sam želeo, pa mi je malo poboljšalo utisak. Ostaje šteta što je poslednja sezona sastavljena od barem 10 epizoda koje veze sa vezom nisu imale i totalno su kretenske, glupi fleshbeckovi da se ubiju minutu, pa ona sa stihovima, neopisive gluposti su napisali. Ovaj kraj pre barem 3 sezone i ukupan utisak bi bio mnogo bolji.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...