Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Veep je krš. Nije baš potpuni, može da se pogleda, ali često teško.

 

A Red Riding ko god nije gledao, to treba da bude u vrhu liste prioriteta. Samo što je mnogo hevi.

Link to comment

Kako je meni taj Red Riding promakao? Sad sam video o cem se radi moram to gledati momentalno. Zvuci ko neki britanski Elroj, ne?

Link to comment

A Red Riding ko god nije gledao, to treba da bude u vrhu liste prioriteta. Samo što je mnogo hevi.

e ne znam da li sam pisao ja sam se baš izbedačio.Mislim da smo ja i lepša polovina posle druge onako dobauljali do kreveta i onako baš pokunjeno legli da spavamo...Baš hevi

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Kako je meni taj Red Riding promakao? Sad sam video o cem se radi moram to gledati momentalno. Zvuci ko neki britanski Elroj, ne?

 

Da, tako nešto. Surovo i mračno.

 

e ne znam da li sam pisao ja sam se baš izbedačio.Mislim da smo ja i lepša polovina posle druge onako dobauljali do kreveta i onako baš pokunjeno legli da spavamo...Baš hevi

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

 

Da, ne može se gledati u komadu.

Link to comment

Ja sam ga zato naseckao, pa grilovao da lepo pocuri na jorkširski puding. Još od tragičnih sezona Darka Kovačevića u Šefildu i Ebdonovog izbacivanja O'Salivena, ja težu stvar sa ostrva nisam video...

Link to comment

Jel gledao neko Veronica Mars, the movie? Baš je super :wub:

Jedino bih volio da je bilo više Wallacea i Mac, ali dobro.

Link to comment

Gledao ja, iako nisam fan ni Veronike ni Kristinice™, mislim da sam od serije odustao posle prve sezone. Film je onako, baš za zaljubljenike. Beach Boys Noir. Smetalo mi je samo što pojma nemam ko je to bio ubijen, ni zašto bi trebalo da mi je stalo do nje... Ili nam je motivacija samo činjenica da je bivši dečko nepravedno optužen, a žrtva je u stvari nebitna?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...