Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

gledam ja. vizuelno super, prica se popravila u drugom serijalu, al je gluma i dalje miki maus. kapiram da ono i nisu glumci nego neki foto modeli, mada i to je u skladu sa zanrom. prvi serijal sam odgledo iz dosade, svidela mi se samo ona epizoda u kojoj odlaze u hram da prinose zrtve. drugi serijal, kao sto vec rekoh, dosta bolji.

Link to comment

Počeo Turn. Mogao je biti sasvim dobar da nije, pretpostavljam, direktno osmišljen u mračnim sobama američkih tajnih službi kao projekat koji će povezati današnji NSA/CIA/whatever sa otadžbinskim korenima koji sežu još u daleku 1776. Sve je tu, čak i waterboarding. Jebiga, tradicija, mora se kada je sloboda ugrožena i tako to...

 

Inače, može biti sasvim dobar.

Link to comment

кренуо и Silicon Valley - ња... лоше, неуверљива прича, главни ликови нешто у фазону теорије великог праска, социјално ретардирани штребери, који накодују чудесан алгоритам за компресију за који ни не знају шта је док им цео-ви не почну бацати милионе у лице... отприлике како просечан камионџија замишља свет програмера који се богате на софтверу

Link to comment

kraljice majko, ako nisi jos skinula, imas veru petkom na hrtu2 valjda, pa je probaj. mislim da ces odlepiti.

 

a meni stigao novi kandidat za terranova kategoriju, crisis. ima skali opet kao nevidjena plavusa cica, ima razocarani radnik koji je u stvari ubermensh, ima fbi neobicni agentski par zena i crnac, najvise ima da i bogati placu, idealno.

Link to comment

kraljice majko, ako nisi jos skinula, imas veru petkom na hrtu2 valjda, pa je probaj. mislim da ces odlepiti.

 

a meni stigao novi kandidat za terranova kategoriju, crisis. ima skali opet kao nevidjena plavusa cica, ima razocarani radnik koji je u stvari ubermensh, ima fbi neobicni agentski par zena i crnac, najvise ima da i bogati placu, idealno.

 

 

brate kako je Skali dobro izejdzirala, koeficijent erektibiliteta joj skocio na 101%.

Link to comment

jel to bese us verzija malkoma takera?

 

Jeste, ali nema Tuckera pa je dosta inferiornije. Ali nije lose, a i ko sto rekoh - popravljaju se.

Link to comment

jel to bese us verzija malkoma takera?

 

da. ja to ne mogu nikako da svarim. kapiram ja da za us trziste mora znacajno da se ublazi takerovstina, ali sve je nekako ko paradajz iz plastenika, lep, okrugao, namolovan, a nema ni ukusa, ni mirisa. dzabe sto je iannucci i tu, kad nema traga od one raskosi i lepote kao u uk verziji. 

 

apropos vere: ceka me podugo. sad meracim lutera, pa cu da presecem true detectivom i amerikancima i mislim da cu konacno i nju da ubacim u programsku semu. 

Edited by Queen Mother
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...