Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

RECTIFY

 

вау. јебено вау добро.

 

E, baš ti hvala za ovo, retko dobijem priliku da za samo sat vremena obrišem preko deset GB sa diska, nije da mi treba prostor, ali lep je osećaj kada tako povremeno počistiš smeće...

Link to comment

ornen

 

odgledala dve sezone, superuzbudljivo, malo, al samo malo smeta sto je stara 10 godina, al je danska bombona: organizovani kriminal, droga, nafta, prostitucija, pedofilija, emigracija (ima i srba!), terorizam, ratovi, psi rata, prekoskandinavska saradnja... cak se i glavni junak zavoli na silu, al se zavoli. spica nepodnosljiva. 

ko voli skandi krimi, preporucujem. 

Link to comment

Odgledao 1. epizodu Brooklyn Nine Nine, onako serija nije losa. Prva epizoda je bila veoma zanimljiva sa Ratkom. :D

Odgledao sam i prvu epizodu 4. sezone Raising Hope. Najbolji sitkom odmah posle Mirande, a posle RH ide TBBT.  :0.6:

Edited by DrIlic
Link to comment

jel gleda neko cosmos?  ja sam se potpuno zaljubila. da su mi ovako u školi objašnjavali mnogo bih dalje dogurala. al, jbg, nije mi neil degrasse tyson bio profesor, a seth macfarlane direktor škole :( i nauka i poezija i avantura i sve jednostavno objašnjeno, a nije dumbed down, i animacija i grafika i neil degrasse i sve! prelepo. 

 

kosmički kalendar je pokidao! uspeo je da 13.8 mlrd godina razvoja univerzuma predstavi u 12 meseci . što će reći, mi na tom kalendaru postojimo nekih sat vremena, a u svemu tome, mojsije postoji 7 sekundi, buda 6, a isus 5. :D 

Link to comment

jel gleda neko cosmos? 

 

Evo ga ovde.

 

Odličan je Nil, samo se nadao da će da počne o nekim stvarima koje su napredovale od Sagana, ali ima vremena. Ja sam gledao i originalni Kosmos, a imao i knjigu. :)

Link to comment

Evo ga ovde.

 

Odličan je Nil, samo se nadao da će da počne o nekim stvarima koje su napredovale od Sagana, ali ima vremena. Ja sam gledao i originalni Kosmos, a imao i knjigu. :)

 

aaa divno, hvala :) ne uspevam da se snađem još uvek. 

 

meni je predivno, ništa me ne bije nostalgija, sva sam se nešto raspilavila na topli nilov glas i osećam se kao bolji čovek dok ovo gledam. i sad sam zavirila na onaj topik. dirate nila mnogo već na prvoj strani, neću da se igram :(

Link to comment

Дирали га неки злотвори, али смо га успешно одбранили. Иначе, има Тајсон свој подкаст, много занимљивих ствари има.

Link to comment

 

Дирали га неки злотвори, али смо га успешно одбранили. Иначе, има Тајсон свој подкаст, много занимљивих ствари има.

 

 

hvala u ime svih pokondirenih tikvi, koje nisu na vreme učile školu i kojima ne smeta što ovo nije emisija od pre tries godina :p

što si poćiriličio, čoveče, šta ti je? :lol:

Edited by Queen Mother
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...