Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

nabasah sinoć slučajno na A Young Doctor's Notebook, BBC miniseriju rađenu po Bulgakovljevljevom istoimenom delu. nisam čitao izvornik, ali serija je odlična. ima tonove Vesa Andersona, vrhunskog crnog humora, a što više odmiče to postaje ozbiljnija i pažnje vredna. skroz super, čak je i mladi Hari Poter Hari prilično dobar, kao i Džonhem, na stranu slabašan engleski naglasak. preporuka.

Link to comment

Završio Banshee. Veoma sam zadovoljan. Bio bih i više da nije poslednja epizoda izgledala kako jeste, ali serija generalno ne puca toliko na realizam, ali je neglupa i vozi sve vreme jer su likovi dobro urađeni. I još jedan veliki plus je što Lili Simmons nije u samo dve epizode već je jedan od glavnih baja.

 

Bold je understatement meseca, ali ni meni ne smeta što je scenario samo labavi okvir za scene šibanja i nemotivisanog seksa.

Mrzi me da proveravam, ali ovako iz glave mi se čini, da nijedna bitnija ženska rola nije bila izuzeta.

 

Ali na stranu to, za seriju ovakvog tipa, ima poprilično dobar kasting.

 

Link to comment

Mrzi me da proveravam, ali ovako iz glave mi se čini, da nijedna bitnija ženska rola nije bila izuzeta.

 

ej! pa crnkinja se izvukla. kontam da ne sme da se pojavi vise ni u jednoj epizodi, boji se da ce je policajac banshee jebati.
Link to comment

ej! pa crnkinja se izvukla. kontam da ne sme da se pojavi vise ni u jednoj epizodi, boji se da ce je policajac banshee jebati.

 

Da, da Alma...

Mada će morati da ispune PC kvotu u nekom trenutku ^_^

Link to comment

Iščekujući novu sezohnu Igre prestola, počela sam da gledam Breaking bad...stigla do 3. epizode...ima gadnih scena ali su mi rekli da izdržim npr. do 6. epizode, i ona ću da se navučem...:) Je l  gleda još neko?  (Nisam čitala sve komentare, pa ako je ranije bilo odgoovra na moje pitanje, ne zamerite) :misko:

Link to comment

Meni je od animiranih omiljen 'Bobov Burger', puno poznatih komičara daje glasove likovima na redovnoj bazi i usput se muva oko serije, pa mi deluje baš kao neki 'pet project' :)

 

Epizoda od prošle nedelje je donela i 'fart himnu'!

 

Link to comment

Meni je od animiranih omiljen 'Bobov Burger', 

+1, još jedan fan ovde. podmladak Belčerovih sve car do cara. a Bob je najbolji ćale još od Rendija Marša.

 

 

apdejt: druga sezona A Young Doctor's Handbooka mnoogo slabija. napustilo Bulgakova, pisci sebi dali oduška i ispalo nešto mnogo mršavije nego prve 4 epizode koje su suvo zlato. ali opet, nije loše ni tako kako je.

Link to comment

Meni je od animiranih omiljen 'Bobov Burger', puno poznatih komičara daje glasove likovima na redovnoj bazi i usput se muva oko serije, pa mi deluje baš kao neki 'pet project' :)

Slazem se sa tobom. Serija je veoma dobra. Cuo sam da od jeseni American Dad sa FOX-a prelazi na TBS-u.

Link to comment

Er probo neko From Dusk Till Dawn?

upravo odgledao prvu. na momente infantilno, ali opsti utisak je zadovoljavajuc.

 

pogledao i 5 minuta carterovog the after-a.

smece.

Link to comment

upravo odgledao prvu. na momente infantilno, ali opsti utisak je zadovoljavajuc.

 

 

 

Druga je vec bolja, ja cu definitivno nastaviti.

Link to comment

Meni je od animiranih omiljen 'Bobov Burger', puno poznatih komičara daje glasove likovima na redovnoj bazi i usput se muva oko serije, pa mi deluje baš kao neki 'pet project' :)

 

Epizoda od prošle nedelje je donela i 'fart himnu'!

 

Burger je strava, pratim od početka, keva i deca su neprejebivi a i Bob kome glas daje Jon Benjamin, inače glas Arčera takođe. Veliki car.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...