Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Што је Бос одлична серија. :ziga: Још боље да пресесем цитат моје претпостављене команде:'Ови по Чикагу су исти као они брђани у Харлану?  Бојда за градоначелника града Чикага! :s_c:

Link to comment

Meni ovaj na ooj slici gore isti Lanegan :D 

 

 

 

Er probo neko From Dusk Till Dawn? Mammy?

 

 

Probo ja. Rodrigezijana. Ja cu da nastavim da gledam. 

Link to comment

Uz napomenu da je Goyer izgleda pisao samo pilot i da ce nakon toga biti executive producer (posto i inace ima zadatak da nadgleda sve DC properties na filmu i televiziji), dok je show runner ovaj lik. Takodje, Neil Marshall ce rezirati samo pilot (koliko se zna, za sada). 

Link to comment

nbc, scenario goyer, rezija neil marshall, onaj ok hororcic the descent.

 

sta je s tobom, vini, dva zicera veceras fulas :D

 

Nije sramota pitati (Sramota je biti lopov, ukrasti nešto...)

 

Na imdb piše "TV movie", jel' to dok se ne zna da li će biti naručena cela sezona, ili šta? Nisam neki fan Hellblazera, ali lepo bi bilo da ne ostane na onoj Keanu gluposti...

 

A za It još nisi odgovorila, teraš me da guglam jednosložnu reč...

 

Edit: Obavestih se, drago mi je da se pravi nešto ali Fukunaga mi se već u prvom interview teško zamerio.

1) Stigao je odmah da se iskenja po source materialu, kaže izmeniće kraj jer mora da bude savremeniji, današnjoj publici džinovski pauk prosto nije strašan :isuse: Mogu da zamislim šta im jeste stašno, možda debeli redneck sa sekirčetom u močvari...

2) Podeliće radnju najgluplje moguće, prvi film deca, drugi film odrasli. To potpuno uništava genijalnu strukturu romana, gde užas leži u fragmentarnim sećanjima na detinjstvo koja se postepeno vraćaju. Neoprostivo loša odluka IMHO. 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Završio Banshee. Veoma sam zadovoljan. Bio bih i više da nije poslednja epizoda izgledala kako jeste, ali serija generalno ne puca toliko na realizam, ali je neglupa i vozi sve vreme jer su likovi dobro urađeni. I još jedan veliki plus je što Lili Simmons nije u samo dve epizode već je jedan od glavnih baja.

Link to comment

Uz napomenu da je Goyer izgleda pisao samo pilot i da ce nakon toga biti executive producer (posto i inace ima zadatak da nadgleda sve DC properties na filmu i televiziji), dok je show runner ovaj lik. Takodje, Neil Marshall ce rezirati samo pilot (koliko se zna, za sada). 

 

Pa, mnogo je bolje da radi taj lik što si ga linkovao od Goyera. To je zapravo dobra vest. Goyer će sve kao i obično upropastiti svojim koncepcijskim proseravanjima i ostalim glupostima, dok je taj lik jedan od retkih koji iza sebe ima naznaka nade da može u startu upropašćeno možda ipak učiniti prilično gledljivim...

 

Drugim rečima, za razliku od Goyera koji će svojim proseravanjima analizirati romansekno i mudrovanjem sve prebacivati na formalističku polemiku razvoja/prevalizilaženja/spoznaje tokom vremena, ovaj je pokazao da se prilično dobro snalazi sa arhetipovima sentimentalnih romansi i da zna da ih postavi i efektno koristi, izvuče koliko može u datim okolnostima.

Link to comment

Jel su to Ameri malo generalno krenuli da skraćuju sezone? Pre serija ne bi bila serija bez 12-16 epizoda kod ovih od cca45min, ili 20-26 epizoda kad su ove kraće serije od cca20min

Link to comment

Jel su to Ameri malo generalno krenuli da skraćuju sezone? Pre serija ne bi bila serija bez 12-16 epizoda kod ovih od cca45min, ili 20-26 epizoda kad su ove kraće serije od cca20min

 

To rade od kada je udarila kriza, ne u svim serijama, ali rade.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...