Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Za trenutak sam pomislio da bi serija Believe mogla biti zanimljiva, ali sam onda video potpis JJ Abrams, što je jasan signal da se radi o 184. štanc-poluprojektu tog takozvanog producenta.

Edited by Filipenko
Link to comment

Batalio da gledam House of Cards dosadilo mi posle 6. epizode. Dok mi je True Detective i Boradwalk Empire doasadio posle 5. epizode. Za sad gledam samo: Revenge, Trophy Wife, Grey's Anatomy, The Millers, Bones, The Crazy Ones, The Originals, The Vampire Diaries. U nedelju sam uhvatio Friends na Prvoj Plus i smejaop se kao lud po 158845544 put. Mozda nastavim da gledam Supernatural.

Kakva je 2. sezona Supernatural, gledao li je neko ?

Edited by DrIlic
Link to comment

 

Kakva je 2. sezona Supernatural, gledao li je neko ?

Trenutno gledam 9. sezonu. Ko se još seća 2, sezone, ali jedno je sigurno, da nije valjala sigurno ne bi bilo ni ove devete.

Link to comment

Batalio da gledam House of Cards dosadilo mi posle 6. epizode. Dok mi je True Detective i Boradwalk Empire doasadio posle 5. epizode. Za sad gledam samo: Revenge, Trophy Wife, Grey's Anatomy, The Millers, Bones, The Crazy Ones, The Originals, The Vampire Diaries. U nedelju sam uhvatio Friends na Prvoj Plus i smejaop se kao lud po 158845544 put. Mozda nastavim da gledam Supernatural.

Kakva je 2. sezona Supernatural, gledao li je neko ?

 

javi nam ako budes hteo jos neke serije da ti preporucimo...malo je ovo...

Link to comment

Batalio da gledam House of Cards dosadilo mi posle 6. epizode. Dok mi je True Detective i Boradwalk Empire doasadio posle 5. epizode. Za sad gledam samo: Revenge, Trophy Wife, Grey's Anatomy, The Millers, Bones, The Crazy Ones, The Originals, The Vampire Diaries. U nedelju sam uhvatio Friends na Prvoj Plus i smejaop se kao lud po 158845544 put. Mozda nastavim da gledam Supernatural.

Kakva je 2. sezona Supernatural, gledao li je neko ?

 

 

Dosade ti takve serije, ali zato pičiš Sivkinu anatomiju, Vampirske dnevnije, Bones, a uhvatiš Friends na TV-u i sit se ismeješ. Šta ćeš ti na ovom topiku forumu?

Link to comment

Dosade ti takve serije, ali zato pičiš Sivkinu anatomiju, Vampirske dnevnije, Bones, a uhvatiš Friends na TV-u i sit se ismeješ. Šta ćeš ti na ovom topiku forumu?

Koliko ja znam svako ima svoj ukus, tebi niko ne odredjuje sta ces da pratis a sta ne. Izvini ne bih da ulazim u dalje rasprave. Ja sam dao svoj komentar na te serije. Uvod u anatomiju pratim vec 5 godina unazad i ne bih da stajem, serija je OK. TVD vec pratim 3 godina i ova sezona je dosadna nego pratim jer me interseuje sta ce se desiti dalje kada je Ketrin ubijena. Sta fali Bones ???

Edited by DrIlic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...