Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Samo da jos jednom napomenem:

Justified je mamoooojeeeebna serija!A tek 3. sezonu gledam!

 

 

Justified apsolutno rula, a od prve sezone je gledam tako što natankujem epizode u sezoni zima / proleće pa ponesem na more i lagano leti uveče na terasi uživam u Harlan County's finest :s_w:

 

Špica jebe kevu apsolutno, od kad mi je ortak pustio pre 3 godine, navučen sam od prve sekunde iste ^_^

 

I, da, ne znam da li je bilo reči, ali sam bio potpuno lud za Burn Notice, i od kad je privedena kraju, nedostatak Michael-a iz iste mi je nekako nadomjestio Raylan Givens :thumbsup: (iako su takoreći 2 sveta različita - mada je i sâm početak Justified smešten u Miami :) )

Link to comment

 

Nijednu pomenutu seriju nisam gledao, a i već sam odlučio da ne gledam. :)

Поправља се временом, треча и четврта су још боље. Јесте то модерни феминизам и још понешто али збиља није лоше. Чекај ни Игру не гледаш? :naughty:

Link to comment

Чекај ни Игру не гледаш?  :naughty:

 

Nikad! Preveliki sam fan Martina za to, a sa Song of Ice and Fire se bakćem od 99. ili 00, tako da neka skromna serija sa vrlo ograničenim...svime stvarno nema ništa za mene. Nemam ništa protiv ko gleda, naravno.

Link to comment

Nikad! Preveliki sam fan Martina za to, a sa Song of Ice and Fire se bakćem od 99. ili 00, tako da neka skromna serija sa vrlo ograničenim...svime stvarno nema ništa za mene. Nemam ništa protiv ko gleda, naravno.

Ја повучен хипстерајем сам кренуо, па ми је сад глупо да прекидам. А мора неко да даје и Винију подршку. :s_c:

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Jel gleda neko The Following ?

 

FBI, serijske ubice, zavrsena prva sezona, druga krenula..  Kevin Bacon u glavnoj ulozi...

 

A brilliant and charismatic, yet psychotic serial killer communicates with other active serial killers and activates a cult of believers following his every command.

Link to comment

Pricalo se o njoj kad je pocela. Koliko se secam, vecina nas je odustala do 4-5 epizode kada je serija toliko pocela da smara i da bude besmislena da se nije moglo vise progutati ni 5 minuta... Cak je i Bacon siv i neubedljiv, bas negledljivo sto se mene tice.

Link to comment

Ja gledam i dalje, pratim i drugu sezonu, ali je i dalje neopisivi krš. Jebi ga, mazohista sam.

 

Ali, to je jedna od onih serija za koju je onaj Kalaverin Siepniwall (?) rekao da je gledaš i pitaš se kako glavni likovi uopšte samostalno funkcionišu kad su toliko glupi.

 

Ako ti je do FBI-čudni slučajevi-olike serije, gledaj Blacklist. Korektna osrednjost i vrlo gledljivo.

Link to comment

Hvala na predlozima :D

 

Ona gleda jos i Castle, Criminal minds, the Americans, voli engleske krimice tipa Midsamer i sl. Hanibala je gledala, ali joj se nesto ne svidja.

 

Smislicu nesto.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...