Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

danas sam pizdela sto mi nesto puco net, pa mi se kasno skinula epizoda true blood.strasno. sad pizdim sto nisam seriju otkrila onda kad se zavrsila, pa da sve gledam odjednom, a ne ovako nestrpljivo svake nedelje da iscekujem.suki me i dalje uzasno nervira. ali zato ovaj slatkis mami osmeh...deborah_ann_wood_front.jpg

Link to comment

Od "slatkiša" mi se kenja :yawn2: Bahanalijka™ je fin kajmak s'vrha, ali mi je bedak što nije više priče bačeno na nju. Sa druge strane, Džejson Stekhaus je i dalje isti, kresnuće i pevačicu i nevestu, MMW, i to uz celu njegovu želju za potragom svetlosti trt mrt je prilično boring. Ali zato jedva čekam da vidim šta će biti sa nestalim vampirskim šerifom okruga Denver.

Edited by Filipenko
Link to comment
Odgledao pilot Virtuality-ja. Serija može da pođe i stazama slave i krivudavim putevima kokainskih noći, zavisi šta će da osmisle za dalje, ali mi se pilot neobično dopao. 12 astronauta u misiji ka udaljenoj planeti u drugom solarnom sistemu na desetogodišnjoj misiji da ispitaju ima li inteligentnog života tamo, koja se pretvara u survival mission jer je zemlji ostalo još samo 100 godina postojanja pre nego što je klimatske katastrofe potpuno ne izmene...Sve to praćeno misterioznim gličem u softveru i ubistvom, a tek su krenuli...
Ja sam ovo odgledala pre neki dan, ali mi je nešto nedorečeno.Koliko sam videla na TV.com nije planirana serija posle ovog tv filma.Mada, ideja TV šoua u stilu Velikog brata, gde tv korporacija finansira celu misiju, a za uzvrat kamere su svuda po brodu, je interesantna, ali kao što rekoh, zahteva razradu. Taman se nešto desilo, a ono dođe kraj.
Link to comment
Ja sam ovo odgledala pre neki dan, ali mi je nešto nedorečeno.Koliko sam videla na TV.com nije planirana serija posle ovog tv filma.Mada, ideja TV šoua u stilu Velikog brata, gde tv korporacija finansira celu misiju, a za uzvrat kamere su svuda po brodu, je interesantna, ali kao što rekoh, zahteva razradu. Taman se nešto desilo, a ono dođe kraj.
Interesantna, a Japanci su to već obradili u velikom stilu u anime seriji Starship Operators, gde se posada jednog svemirskog broda pobunila protiv lokalne sile The Kingdom, a da bi imali sredstava za zalihe i popunu prodali su Intergalaktičkog Mreži iz susedne galaksije pravo da njihovu borbu prati poput reality show-a.
Link to comment

pogledao sam pilot za sons of anarchy i po meni je to do patetike zasecerena prica o bandi motorasa, trgovaca oruzjem, koji ce verovatno u svakoj epizodi izlomiti ili ubiti nekoliko ljudi. spustanje takvog sveta na nivo da se i average jovan moze loziti, je nesto sto su prvi uradili sopranosi, ali sa mnogo vise shlifa i dubinesledeca sto bi trebalo uraditi je napraviti melodramu o gangstama iz komptona, sa puno patos dijaloga, lose glume i vrednosti na kojima se bazira i 'svi vole rejmonda'.=====e jednom i ja da ohetujem po nekim od filipenkovih ljubimaca

Edited by Hustler
Link to comment

Odgledao sam i ja pilot Virtuality-ja. Sasvim je OK za početak, voleo bih da počne regularno da se snima, mislim da bi definitivno mogla da bude, ako ništa drugo, interesantna.Gledam "It's always sunny in Philadelphia" i samo mogu da kažem :Hail: :Hail: :Hail:Odgledao i "The Big Bang theory" i samo mogu da kažem Sheldon :Hail: :Hail:, Howard :Hail:, Penny :wub: Šta sledeće?

Link to comment
Odgledao sam i ja pilot Virtuality-ja. Sasvim je OK za početak, voleo bih da počne regularno da se snima, mislim da bi definitivno mogla da bude, ako ništa drugo, interesantna.Gledam "It's always sunny in Philadelphia" i samo mogu da kažem :Hail: :Hail: :Hail:Odgledao i "The Big Bang theory" i samo mogu da kažem Sheldon :Hail: :Hail:, Howard :Hail:, Penny :wub: Šta sledeće?
IT Crowd ....
Link to comment
'ajd baš da vidim da li je taj IT Crowd toliko dobar da je TBB tek "osrednji pokušaj" istog..
yep, cujemo se za par dana kad odgledas sve ;)
Link to comment

Ja sam takođe prvo odgledao The Big Bang Theory, a sad sam na 4 epizode do kraja IT Crowda.Može biti da je subjektivnost zbog toga što sam ga prvog pogledao, ali ja bih prednost dao TBBT-u. Iako znam da se IT počeo emitovati godinu dana ranije, deluje mi kao malko bleđa kopija Teorije. :D

Link to comment

TBB je prilicno los sitkom. Mislim, ulazi Lenard (ili kako vec) u stan - pada na trosed i smeh!! :blink:I serijala se i ne secam najbolje (gledao sam ga kada se i emitovao) i znam da nisam zavrsio serijal.Sad gledam II serijal - bas bledo;dok je kod IT Crowd-a I serijal fenomenal (i neverovatno kolicina istinitih detalja pogotovo u pilot epizodi).II je bio katastrofa - nisam ni ocekivao da ce produzivati kad ono, III serijal je odlicaneditujem:IV u IIIIzvinjavam se IV serijal jos nije snimljendosao sam iz buducnosti - IV ce biti odlica :)

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...