Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ne da vredi, nego je obavezno za gledanje.

Чим одгледам Белу Краљицу. То сам добио задужење од претпостављене команде.

Link to comment

Чим одгледам Белу Краљицу. То сам добио задужење од претпостављене команде.

 

Valja li?

Link to comment

Lično sam prekinuo na sredini druge epizode.

 

Mada, čujem da je skočila prodaja Fairya zahvaljujući prekidima zbog reklama. U stvari nisam čuo i verovatno nije, ali za to su krivi ljudi koji rade marketing Fairyja...

Link to comment

Lično sam prekinuo na sredini druge epizode.

 

Mada, čujem da je skočila prodaja Fairya zahvaljujući prekidima zbog reklama. U stvari nisam čuo i verovatno nije, ali za to su krivi ljudi koji rade marketing Fairyja...

 

 

ne velja. odustala sam posle druge epizode.

 

Onda samo da izjavimo saučešće Vasiću.

Link to comment

jese gleda salamander?  super je prica, uzbudljivo. zao mi samo sto nikako ne mogu da uspostavim prisniji odnos s glumcima (belgijanci, ajme), nikako da pocnem da navijam za junaka, jezik nikako da mi udje u usi + sve vreme zamisljam da kakva steta sto ovu pricu nisu ekranizovali skandinavci, sara lund da se uplete u zaplet, pokidala bi. ovako gledam i dalje, ko sto rekoh, prica je uzbudljiva i posle sedme epizode. 

ja pocela da gledam, mainly zbog filipa peetersa (ostavio dobar utisak u loftu). pauzirala sam sam negde na pola trece ili cetvrte epizode (uleteo true detective, parks & rec, evo sad i hannibal + (sramim se priznati) girls). sad ne znam da li cu uopste odgledati ostatak, zapravo moracu sve ispocetka.

a kad si pomenula saru lund, zbog uloge u forbridelsenu sam tako pocela da gledam den som draeber samo zbog starijeg brata mikelsena pa ispalo jedno veliko nista. nije losa serija nego, eto, nismo kliknuli. ni malo.  :( 

Link to comment

Lrd da ne znas sta ce se dogoditi sa Shejnom u 6.toj i 7.sezoni...hoce li ga vic provaliti da je ubio Lema? i da li ce da ga muci? 

 

Znam, naravno, gledao sam seriju. :)

 

Čekaj, stvarno hoćeš ovako da ti kažem, a nećeš da gledaš?

Link to comment

stvarno hocu :)...a gledacu..ne smeta to meni :)

 

To je stvorilo ceo jedan podzaplet koji traje i traje i svašta se tu dešava. Savest mi ne dozvoljava da tako olako pišem, a ima na Wikipediji sve o Bojdu Šejnu

Link to comment

To je stvorilo ceo jedan podzaplet koji traje i traje i svašta se tu dešava. Savest mi ne dozvoljava da tako olako pišem, a ima na Wikipediji sve o Bojdu Šejnu

 

slusaj :D, 

 

nisam se ja za dzabe udala za pisca bas zato da ne moram da citam ! volim kad mi Vi prepricavate :)

ali na sharm povukoh neke veze pa saznah malo vise o shejnu u buducnosti.... jedino nisam sigurna u istinitost prepricavanja da li se stvarno u zadnjoj epizodi pojavljuju leteci tanjiri. 

Link to comment

Valja li?

Игра престола за домаћице. Ипак боље него Тјудори, мада у сценографији има необјашњивих пропуста, венчање се обавља у цркви у ћием су олтару слике из Барока, стоје некакве чудне фигуре које по опису одговарају анжелима са Ковчега Завета. Прва епизода је била осавремењена варијанта Љубавника Леди Четерли, без покојне Силвије, друга мени знатно боља. Односи међу фамилијала Ланкастера и Јорка прилично тачно и разумљиво описани. Све у свему гледаћемо до краја.

Link to comment

slusaj :D, 

 

nisam se ja za dzabe udala za pisca bas zato da ne moram da citam ! volim kad mi Vi prepricavate :)

ali na sharm povukoh neke veze pa saznah malo vise o shejnu u buducnosti.... jedino nisam sigurna u istinitost prepricavanja da li se stvarno u zadnjoj epizodi pojavljuju leteci tanjiri. 

 

 

Posle dugo skrivanja sazna i kaže Šejnu da će ga ubiti ako ga ponovo vidi i onda Šejn pobegne iz straha, sakupivši materijal da drukne Strike Team i onda...ide dalje. :)

 

 

 

Игра престола за домаћице. Ипак боље него Тјудори, мада у сценографији има необјашњивих пропуста, венчање се обавља у цркви у ћием су олтару слике из Барока, стоје некакве чудне фигуре које по опису одговарају анжелима са Ковчега Завета. Прва епизода је била осавремењена варијанта Љубавника Леди Четерли, без покојне Силвије, друга мени знатно боља. Односи међу фамилијала Ланкастера и Јорка прилично тачно и разумљиво описани. Све у свему гледаћемо до краја.

 

Nijednu pomenutu seriju nisam gledao, a i već sam odlučio da ne gledam. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...