Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Hercule Poirot, u potrazi za 11 sezonom :cry:
Registruj se na www.thebox.bz, tamo ima svega i svačega.A ima i "Agatha Christie's Poirot - Series 11 (2008) [DVDRip (XviD)]"!Mala napomena: Strašno paze na "share ratio"!Znači, kada "skineš" sezonu, nemoj je brisati iz liste i sa hard-diska već ostavi da "share ratio" pređe "1".U suprotnom, blokiraće ti username i zabraniće pristup sa onih IP adresa sa kojih si se logovala na sajt.Meni se to dogodilo, pa sam morao da menjam svoju IP adresu i ponovo se registrujem.Good Luck!
Link to comment
Ah H:LOTS neprezaljina serija...Retko skoro nemoguce naci ceo serijal preveden....
Gde se mogu pronaći?? (na engleskom, naravno?)(može i PM)Hvala! Edited by Buck Naked
Link to comment

Odgledao pilot Virtuality-ja. Serija može da pođe i stazama slave i krivudavim putevima kokainskih noći, zavisi šta će da osmisle za dalje, ali mi se pilot neobično dopao. 12 astronauta u misiji ka udaljenoj planeti u drugom solarnom sistemu na desetogodišnjoj misiji da ispitaju ima li inteligentnog života tamo, koja se pretvara u survival mission jer je zemlji ostalo još samo 100 godina postojanja pre nego što je klimatske katastrofe potpuno ne izmene...Sve to praćeno misterioznim gličem u softveru i ubistvom, a tek su krenuli...

Link to comment
Odgledao pilot Virtuality-ja. Serija može da pođe i stazama slave i krivudavim putevima kokainskih noći, zavisi šta će da osmisle za dalje, ali mi se pilot neobično dopao. 12 astronauta u misiji ka udaljenoj planeti u drugom solarnom sistemu na desetogodišnjoj misiji da ispitaju ima li inteligentnog života tamo, koja se pretvara u survival mission jer je zemlji ostalo još samo 100 godina postojanja pre nego što je klimatske katastrofe potpuno ne izmene...Sve to praćeno misterioznim gličem u softveru i ubistvom, a tek su krenuli...
Zvuči interesantno. Da li je osmišljena kao hermetična™ sapunica ili ima i SF elemenata (vanzemaljci, teleport...)
Link to comment
Zvuči interesantno. Da li je osmišljena kao hermetična™ sapunica ili ima i SF elemenata (vanzemaljci, teleport...)
Kao što rekoh, serija može da pođe i stazama slave i krivudavim putevima kokainskih noći, zavisi šta će da osmisle za dalje :) Za sada je hermetička, ali sa SF elementom AI-ja koji se buni i (izgleda) počinje da ubija posadu. E sad, lako može biti da će se u igru uključiti i vanzemunci™, pošto je njihova misija da putuju pet godina ka planeti Epsilon Eridani jer sumnjaju da tamo ima života, ili makar uslova za isti, a kako se planeta Zemlja raspada lako je moguće da će biti nekih vanzemunaca™ koji će dati neku tehnologiju da spasu stvar itd.Inače, serija ima i momenat Velikog brata, pošto istovremeno na Zemlji emituju rieliti šou sa temom njihovog putovanja, pošto su sredstva za misiju obezbeđena dobrim delom na taj način. Svakog dana šalju povratni signal prema Zemlji šta rade, čime se bave, kakvi su odnosi bla bla. Pored love od gledanosti, tako se i stanovništvo planete održava u toku sa dešavanjima...Šta znam, neke stvari deluju bezveznjikavo, ali u globalu mi je baš OK. Naravno, naginje ka (uslovno rečeno) SF realizmu Klarka neuporedivo više nego na Deep Space 9 ili Stargate...recimo da je sličan filmu Sunshine, makar onom dobrom delu filma dok se ne pojave vatreni™ iluminati™ na kraju filma :yucky:
Link to comment
Burn notice je sranje filipenko je kriv, ocekivao sam vise
nije bas sranje ali nije bas ni vrhunska :Dmoderni nik sloteredit : dollhouse :thumbsup: jericho :jerry::thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: sto se tice komedija testees :o big bang theory :huh: osrednji pokusaj IT CROWD-a :Hail: :Hail: Edited by 8-walker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...