Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Heh, pa ja očekivao neko kempično zajebavanje u Sleepy Hollow, kad ono doomsday drama. Može! Skroz mi je kul prva epizoda, nastaviću. :)

uf, ne uspeh ni uz peglanje da gledam taj sleepy hollow, a cak sam i teranovu mogla.a kakva je presuda za francuze, zaboravih?lurde, stalno zaboravljam da te pitam, jesi ti odgledao gilmorice?
Revenants obavezno, a Gilmorice...evo, samo da stavim čaj i...završim neka posla...pa ti odgovaram...čim pre. :whistle:
Link to comment

Les Revenants ima lepu fotografiju, profi koji je bio dugogodišnji saradnik Koste Gavrasa. Ali, meni to više ovi evropski francuzi koji zaudaraju na evropsko smeće. Čini mi se da je bolje za njih reći da su evropska serija u ovom novokomponovanom smeću te reči, koji uglavnom subverzira evropske vrednosti...

Link to comment

Pogledao sve što je izašlo od Sleepy Hollow. Zadovoljan sam, gledam ovo, a bataljujem Grimm. (Ne bataljujem, naravno, samo lažem sebe). Saću da vidim ovaj Orphan Black. Ili sutra.

Link to comment

Od tih boza Awake je bio prilično korektan, iako je imao samo jednu sezonu. Ovaj Orphan Black za sada deluje kul.Od krimi misterija možeš da probaš Above Suspicion.A što se tiče krimi/drama/misterija sa primesama horora tu i tamo, Whitechapel mi je najomiljenija. Fantastična serija, sve sezone.

Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...