Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

@mauci: gledam upravo The Moaning Of Life, Karl je legenda, nisam znao da su radili i treću sezonu Idiot Abroad
Meni je treca bila i najbolja, uvalili mu i Warwicka da mu pravi drustvo.The Moaning of Life sam skinuo ali jos nisam imao vremena da pogledam.
Link to comment

Spičio sam Orange is the new Black za nekih 3 dana. Zanimljivo štivo, par jako zanimljivih likova, gluma solidna, na momente i loša (Alex mi je užasan miss casting), ali zabavno je, dinamično. Primedba bi išla na račun toga da mi se na momente čini da imaju mnogo više slobode nego što bi zatvorski život to dozvoljavao.

Link to comment

oh my oh my. sigurno kasnim i sigurno ste već pričali. ali house of cards, ja sam potpuno navučena. brutalno, originalno, sjajno na više nivoa, od zanatskog - up!

Link to comment
oh my oh my. sigurno kasnim i sigurno ste već pričali. ali house of cards, ja sam potpuno navučena. brutalno, originalno, sjajno na više nivoa, od zanatskog - up!
Ako nisi gledala, najtoplija preporuka za Boss.
Link to comment

Twisted ti je diznijevsko žongliranje sa modernim vremenima, traljava tinejdž sapunica razapeta između reafirmacije porodničnih vrednosti i pomoidnih trendova isto kao što se besomučno koleba između žanra i lukave dekonstrukcije. Bio počeo da je gledam, pa završio taj dan ovo što je emitovano, ali sumnjam da bi ti se dopalo.

Link to comment

Sleepy Hollow je ostao zabavan camp, fina limunadica za zimsko popodne, pa ako ti je do toga...Orphan Black ima nekih problema sa pricom, ali apsolutno vredi gledati zbog maestralne Tatiane Maslany.Rectify je prica za sebe. Ova prva sezona se realno moze prepricati jednom recenicom, ali to je i fora. Izraziti slow burn tip serije, skroz drugacije od svega drugog na televiziji.Ukratko, gledaj sve!!!

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...