Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jel gledao neko Mob City?
ja sam gledala i dopalo mi se, što i nije neka preporuka, jer mi je ukus po pitanju serija diskutabilan. svidelo mi se jer sam momente očekivala da se od nekud pojavi filip marlou.
Link to comment

I na kraju Blacklist nije ispao bas toliko los, koliko se cinilo na pocetku. Naravno, postoji zavera nemerljivih dimenzija, ali sta drugo ocekivati od originalnih americkih scenarista?

Link to comment

@mauci: gledam upravo The Moaning Of Life, Karl je legenda, nisam znao da su radili i treću sezonu Idiot Abroad@ivy: zavisi šta voliš i šta si gledala te šta očekuješ - mućke, alo alo, folti tower, pajtonovci, crna guja, IT crowd, tanka plava linija, da ministre, men behaving badly, zeleno krilo, jeste li usluženi, liga džentlmena, Alan Partridž (ima novi film?), parovi..hm...apsolutno fantastične...beni hil....Možeš da pokušaš i panel emisije, tu su jaki isto, mock the week od početka, whose line is it anyway, QI, have I got news for you...

Link to comment

jao jeste,panel emisije..ja to uvek zaboravim,to je smešno a nisam ih gledala mnogo..kul,hvala :)@nemoderisanihvala.kul je serija ali mi se sad gleda nešto smešno na prvu loptu,takoreći odmah a za ove treba malo zaleta :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...