Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Almost Human je, čini mi se, gledljiv. Ne mogu da garantujem dok mu ne posvetim malo više vremena, možda oko nove godine.... a ovako, išao je sa strane dok sam nešto drugo radio ali sam par puta premotao i bacio oko dva tri puta, znači da nije baš loše. Robot se zove Dorijan :lolol: ... mislim da će biti ok.

Link to comment

E da, liči na ja robot pomalo...i još štošta...on se gnuša robotike ali mora da živi sa njom, bira nekog robota sa problemom.... ali ima, pri kraju, jedan omaž blejd raneru, u jednom trenutku mi je nešto delovalo kao da sam video u prvom robokapu, tako da...mada jja ne varim nešto, kao ni njegove "ideje" ali ovo ima neku dobru vibraciju, videćemo.

Edited by Vapad
Link to comment

Konačno skupih petlju i krenuo da gledam Breaking Bad seriju. Oduševlo me pilot a i celi prvi serijal je odličan. Sviđa mi se kako priča ide u ovo drugom serijalu.... BB su prikazivali na Pink Family pre par godina, (verovatno samo prvi serijal) sećam se da sam naleteo na scenu gde matori prvi put nagovara klinca da počnu da "kuvaju".

Meni po trejleru to novo čedo JJ Abramsa, liči na incest između filma Ja robot i one švedske serije o robotima u ljudskom obliku.
Koja je to serija?
Link to comment
the fall kida. zaljubila sam se u stelu gibson.
Dobar je Fallara, ali je meni nekako nepotpun, nedovoljno mračan, nedovoljno težak, Skali je :wub: ali joj je akcenat smešan i ne deluje mi potpuno kao hladnokrvna kučka...fali mi nešto. Ima boljih iz tih britanskih krimi drama.Upravo ću sad da pustim Almost Human, pa javljam utiske na SF Serijama. :)
Link to comment

Almost Human je prilično gledljiv, iako je ceo sačinjen od referenci na I Robot, Blade Runner, Robocap. Zapravo ceo dekor sa sve kišom i kišobranima je precrtan iz Bljedranera, roboti policajci su skoro isti kao robokap, i tako. Što se tiče prve epizode sav taj mišmaš nije bio neinteresantan. Verovatno gledam dalje, da vidim da li će se serija uputiti ka klišeima ili ćemo imati neku glavnu priču kao zamajac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...