Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

poceo sam sa entourage. ok je, mada mi nije bash toliko dobro koliko je ovdje hvaljena. doduse, mozda postane, tek sam 5 epizoda pogledao. onaj glumchev agent [nisam josh popamtio imena likova] je ubjedljivo najbolji lik, ostali su mi 'nako
Ari Gold. :Hail: Btw, Entourage je jedna od retkih serija gde 1. sezona nije najbolja. Po meni.
Ako si uspeo da odgledaš celu epizodu, svaki ti čast. Ja nikada nisam uspela da se na obe imenovane serije zadržim duže od 30 sekundi.Ali najtragičnije je što su te serije gledanije od čega god hoćeš i snimaju se u nedogled.Čula sam da će i Gilmor girls da imaju spinoff, kao nešto se vraćaju u mamine tinejdžerske godine tj. u osamdesete. Ne mogu da zamislim veći preseraj.
Gossip girl i OTH nisu gledane serije... 2.5 miliona je njihov prosek. Oni si kao hitovi u 18 - 34 female demo. Ovde valjda mislis na Gossip girl spin off. Toliko je pilot bio los da su seriju batalili... bar za ovu jesen. Mozda bude neki mid season zamena.
Link to comment
poceo sam sa entourage. ok je, mada mi nije bash toliko dobro koliko je ovdje hvaljena. doduse, mozda postane, tek sam 5 epizoda pogledao. onaj glumchev agent [nisam josh popamtio imena likova] je ubjedljivo najbolji lik, ostali su mi 'nako
kao sto rece mandingo. prva nije nesto, ali zato 3 i 4 izuvaju. gledaj da ih svatis kao odlicnu laku zajebanciju, drugacije ne ide
Link to comment
Burn notice je sranje <_< filipenko je kriv, ocekivao sam vise
Vala baš, a želeo sam da mi se dopadne. Počeo da gledam Weeds. Nije loše, mada mi se čini da polako posustaju (stigao sam do kraja treće sezone) Edited by nbg4ever
Link to comment
Vala baš, a želeo sam da mi se dopadne. Počeo da gledam Weeds. Nije loše, mada mi se čini da polako posustaju (stigao sam do kraja treće sezone)
Ni ti nemaš pojma, samo gledaj Weeds :bee:

Weeds je za moj ukus posustao već početkom druge sezone...delovao mi je osvežavajuće u početku, ali su ga smorili

Link to comment

weeds je smor. ne znam nijednu seriju u kojoj su glavni likovi toliko iritantni. ne znam ko mi je veci smarach, mladamajka sa sokicem, njena superpametna i lijepa djeca ili onaj toboze duhoviti razuzdani rodzak :puke:prva sezona je bila gledljiva, sa tu i tamo duhovitim momentima [i pogotovo sa zoeey deschanel :wub: ]. ostalo je ljiga. kao i vecina showtime serija.

Link to comment

Ja sam vam rekao da 'burn notice' nije dobra. Slusajte vi opet Filipa. :P Evo, ovaj muceni nbg4ever nije pogledao 1 i 2 sezonu VM, a dolazi ovde po preporuke. Da sam zlonameran, protumacio bi to kao provokaciju. :P

Link to comment

Ove nedelje kreću dve serije od kojih možda bude nešto.

The PhilanthropistTeddy Rist loves women, money and power. After the tragic death of his only child, Teddy has an awakening and becomes the world's first vigilante philanthropist – a renegade billionaire who uses his wealth, connections and power to help people in need. He'll do anything to achieve his goals – bargain with the self-righteous, trade with the nefarious, even tell the truth. Instead of spending twenty-five-thousand dollars a plate at a fundraiser, he's dodging bullets in third world countries to hand deliver vaccines. It's a global adventure that will take you to the ends of the earth and will also inspire you.
VirtualityVirtuality revolves around the crew of the Phaeton, Earth's first starship. To endure the 10-year journey, the astronauts use virtual reality modules which allow them to assume avatars and explore self-created scenarios. But just as the mission is about to enter its critical go/no-go phase, a virus begins to infect the system and puts all of their lives on the line.
E sad, na šta će to da liči, će da vidimo...
Link to comment
Ja sam vam rekao da 'burn notice' nije dobra. Slusajte vi opet Filipa. :P Evo, ovaj muceni nbg4ever nije pogledao 1 i 2 sezonu VM, a dolazi ovde po preporuke. Da sam zlonameran, protumacio bi to kao provokaciju. :P
Ajde, ajde. Ima i Filipenko svojih momenata. John Adams, for example.
Link to comment

Nova serija na NBC krece sutra po njihovom vremenu, zove se The Philanthropist .

Teddy Rist, the billionaire playboy, loves money. He loves earning it, he loves having it, he loves spending it. One of the richest men in the world, Teddy approaches philanthropy with the same intensity that he approaches business. He wants everyone on the planet to have a good education, a solid meal and a healthy life – and he’ll go to any extreme to make this happen. From blackmailing a prime minister for women’s rights to dodging bullets while delivering a life-saving vaccine, Teddy Rist will take you on an exhilarating global adventure each week.Shooting in international locations, Emmy Award winner Tom Fontana (Homicide: Life on the Street, Oz) brings us Teddy Rist – a hero who is Bill Gates, Robin Hood and James Bond rolled into one.

link 1link 2Mozda ovo leto ne bude tako dosadno, sto se tice serija.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...