Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gledao sam pilot i drugu kada je izašlo, bilo relativno ok, pa onda u trazenju serije pre neki mesec vidim da još ide i odgledam pola prve sezone, dobra je za svaki dan po par, ali ako zaboraviš da je gledaš neće ti nedostajati.

Link to comment
Gleda li neko Hawaii Five-0, mogu li se nadati nekoj simpa bezmozgovnosti, ili...?
Javi kako je. Ja sam hteo da gledam kad sam čuo da se Bumerka pojavljuje u bikiniju, ali se nisam odvažio.
masters of sex je skroz super
Svi to govore.
Link to comment

Jel' gleda neko Shameless?Meni je super.Ovo je američka verzija, britanske serije.Kada je krenulo delovalo mi je kao da ameri ne umeju da se snađu u dočaravanju britanskog humora, ali mi je posle taj utisak utihnuo i postalo je zanimljivo.Skoro svi likovi odlično glume, a i zaplet je dobar.Preporuka.

Link to comment

Gleda se Shameless ovde uveliko.Čak sam bio ubedjen i da ima svoju temu, ali izgleda da smo ipak samo na ovoj temi davali utiske o njoj.Prelistaj topic tamo negde kad se prikazivala ili search-uj shameless.

Edited by deeps
Link to comment

@deeps: Aha, nađoh. Komentari su iz februara, marta.Ja nemam pojma kada se emituje, ja sam skoro počeo da gledam.Ovo do sada je super. Mada, malo sam zavirio u komentare na imdb-u za britansku seriju i video sam da su tamo počeli da uvode neke druge likove u nekoj 4-5 sezoni, a Galageri su zapostavljeni. To će biti sranje :(

Link to comment

Dragi dežurni svegledači, kakav je Ravenswood? Ima li bar maaalo horora? Nisam nešto preterano zahtevan, redovno gledam Vampire Diaries, ali ne i onu dečiju horor seriju. Također, čitam da je to spin of Pretty Little Liars , er ima tu išta?edit: Sad sam nešto bacio pogled, pa video da ima tušta i tma nekih horor serija ili ono što sad prolazi za horor, pa gledao li je iko šta? Išta za preporučiti? Vidim Bates Motel dobio drugu sezonu, er treba da se gleda to?

Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...